Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Najkorzystniejsza oferta Qumak-Sekom. Warta 134 mln złotych

0
Podziel się:

Qumak-Sekom złożył najtańszą ofertę w przetargu na Zintegrowany System Zarządzania Ruchem Tristar dla Trójmiasta. Wartość oferty złożonej przez spółkę to 133,8 mln zł, a jedynym kryterium w przetargu jest cena.

Najkorzystniejsza oferta Qumak-Sekom. Warta 134 mln złotych
(Palko72/Dreamstime.com)

Qumak-Sekom złożył najtańszą ofertę w przetargu na Zintegrowany System Zarządzania Ruchem Tristar dla Trójmiasta. Wartość oferty złożonej przez spółkę to 133,8 mln zł, a jedynym kryterium w przetargu jest cena - poinformowała spółka Gdańskie Inwestycje Komunalne, która jest odpowiedzialna za projekt.

Oferty w tym przetargu złożyły także: Sprint (138,93 mln zł), Grupa UTI Polska (159,83 mln zł), Asseco Poland (187,87 mln zł), Alcatel (225,27 mln zł), Wasko (239,07 mln zł) i Atrem (245,7 mln zł).

Zintegrowany System Zarządzania Ruchem Tristar ma pozwolić na sterowanie ruchem w trybie automatycznym na obszarze całego Trójmiasta poprzez zastosowanie technologii z dziedziny Inteligentnych Systemów Transportowych (ITS). Przedsięwzięcie jest realizowane wspólnie przez trzy miasta: Gdynię, Sopot i Gdańsk, na podstawie trójstronnego porozumienia gmin.

Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Infrastruktura i Środowisko - Działanie 8.3 _ Rozwój Inteligentnych Systemów Transportowych _, VIII Priorytet _ Bezpieczeństwo transportu i krajowe sieci transportowe _. Wartość dofinansowania z Unii Europejskiej to 156,19 mln zł

Porównaj na wykresach spółki i indeksy

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)