Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Netia nie wyklucza dywidendy za 2010 r.

0
Podziel się

Netia chciałaby przedstawić na przełomie roku politykę dywidendową na kolejne lata. Ewentualna dywidenda za 2010 rok byłaby uzależniona od dużych akwizycji.

Netia nie wyklucza dywidendy za 2010 r.
(netia.pl)
bEhEXBaZ

Netia chciałaby przedstawić na przełomie roku politykę dywidendową na kolejne lata. Ewentualna dywidenda za 2010 rok byłaby uzależniona od dużych akwizycji, natomiast ewentualne wypłaty dywidendy w kolejnych latach nie ograniczałyby możliwości akwizycyjnych Netii - poinformował dziennikarzy prezes spółki Mirosław Godlewski.

_ Jeśli nie dojdzie do dużych akwizycji, to moim zamiarem byłoby przedstawienie nie tylko ewentualnej wypłaty dywidendy za 2010 rok, ale przedstawienie też polityki dywidendowej w dłuższym okresie _ - powiedział Godlewski.

_ Ewentualne wypłaty dywidendy nie ograniczyłyby naszych możliwości akwizycyjnych, czyli w kolejnych latach spółka mogłaby zarówno płacić dywidendę, jak i zrealizować kolejne akwizycje _ - dodał.

bEhEXBbb

Pytany, kiedy Netia ogłosi politykę dywidendową, Godlewski poinformował, że powinna być opublikowana w podobnym czasie co strategia na okres po 2012 roku, czyli na przełomie roku lub najpóźniej na początku 2011 roku.

bEhEXBbC
giełda
wiadomości
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)