Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Netmedia rozpoczęły sprzedaż biletów lotniczych

0
Podziel się:

Netmedia uruchomiły nowy serwis rezerwacji biletów lotniczych Rezerwacja.pl.

Netmedia rozpoczęły sprzedaż biletów lotniczych
(PAP CAF EPA)

*Netmedia uruchomiły nowy serwis rezerwacji biletów lotniczych Rezerwacja.pl. *

Serwis ten dodatkowo umożliwia rezerwacje hotelu on-line, a wkrótce mają zostać do niego podłączone także kolejne usługi turystyczne: wycieczki, rejsy statkiem, bilety kolejowe, autokarowe, ubezpieczenia i czartery
jachtów.

Rezerwacja.pl sprzedaje bilety lotnicze wszystkich regularnych
przewoźników, których taryfy dostępne są w systemie GDS (globalny system rezerwacyjny) oraz wszystkich tanich linii lotniczych.

"Uruchomienie serwisu Rezerwacja.pl to dla Netmediów duży krok naprzód. Do tej pory oferowaliśmy internautom największą ofertę bazy noclegowej on-line. Teraz nasz wachlarz usług turystycznych został uzupełniony o możliwość rezerwacji biletów lotniczych. Chcemy by Rezerwacja.pl służył jako serwis, w którym można dokonać każdego rodzaju rezerwacji na jednej stronie www" - powiedział cytowany w komunikacie prezes Netmediów Andrzej Wierzba.

Netmedia poinformowały także, że 21 stycznia 2008 r. podpisały umowę partnerską z Empik Sp. z o.o., która zakłada współpracę w zakresie rezerwacji i sprzedaży biletów lotniczych w sieci salonów Empik. Według umowy obsługa rezerwacji i wystawienia biletów prowadzona będzie przez Netmedia. Sprzedaż biletów została uruchomiona 28 stycznia w trzech salonach Empiku w Warszawie zlokalizowanych w centrach handlowych.

"Rozwój sprzedaży na większość salonów Empik pozwoli na zbudowanie, wspólnie z Empik, największej sieci bezpośredniej sprzedaży biletów lotniczych w Polsce" - poinformowała spółka w komunikacie.

giełda
wiadomości
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)