Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Nowa cena docelowa dla Agory

0
Podziel się:

Analitycy DM BDM podwyższyli rekomendację dla spółki.

Nowa cena docelowa dla Agory
(Agora)
bEsggFed

Analitycy DM BDM, w raporcie z 4 września podwyższyli rekomendację dla Agory do kupuj z trzymaj wcześniej. Cena docelowa akcji spółki została jednocześnie podniesiona do 10,19 zł z 8,1 zł.

Rekomendacja została wydana przy kursie 8,55 zł.

_ - Uważamy, że Agora w średnim terminie może być bardzo interesującą propozycją z obszaru mediów i rozrywki. Obawy o słabe wyniki za trzeci kwartał tego roku są według nas już uwzględniane w obecnym kursie i podkreślamy utrzymanie całorocznej EBITDA za 2013 na poziomie około 96 mln zł _ - napisali twórcy raportu.

bEsggFef

Analitycy dodali, że spółka napotyka co prawda w bieżącym roku trudności zarówno w prasie codziennej, segmencie kinowym, reklamie zewnętrznej jak i internecie, jednak kolejne kwartały mają przynieść odczuwalną zmianę.

_ - W zakresie wyników liczymy na impuls ze strony rynku kinowego, gdzie po dość długim okresie słabej frekwencji powinno według nas dojść do odbicia. W szczególności czekamy też na nowe inicjatywy i decyzje dotyczące poszerzenia źródeł przychodów m.in. wejście w obszar nadawania tv, oraz zmiany strukturalne w grupie kapitałowej _ - napisano w rekomendacji.

bEsggFeG
giełda
wiadomości
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)