Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

NTT System ma umowę ramową z MSWiA

0
Podziel się

Konsorcjum NTT System i WebTradeCenter podpisało umowę ramową z MSWiA na zapewnienie infrastruktury informatyczno-telekomunikacyjnej do przygotowania i obsługi przewodnictwa Polski w Radzie UE.

NTT System ma umowę ramową z MSWiA
(Picsfive/Dreamstime.com)
bEgsiQBN

Konsorcjum NTT System i WebTradeCenter podpisało umowę ramową z Ministerstwem Spraw Wewnętrznych i Administracji (MSWiA) na zapewnienie infrastruktury informatyczno-telekomunikacyjnej do przygotowania i obsługi przewodnictwa Polski w Radzie UE. MSWiA podpisało umowę również z 8 innymi wykonawcami.

_ Umowa została podpisana w drodze przeprowadzonego przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji postępowania publicznego, w którym złożonych zostało 9 ofert, a ministerstwo podpisało umowę ramową z 9 wykonawcami _ – czytamy w komunikacie.

Budżet resortu na potrzeby realizacji umowy ramowej wynosi 45,5 mln zł netto.

bEgsiQBP

_ Zakres i wartość wykonywanych prac będzie określona w odrębnych zamówieniach realizowanych w ramach podpisanej umowy ramowej i umów wykonawczych, zawieranych oddzielnie do każdego zamówienia _ – czytamy dalej.

W przetargu MSWiA jako najkorzystniejsze wybrano oferty złożone przez: Comarch, Sygnity, Wasko, konsorcjum Enigmy i Compu, konsorcjum Webtradecenter i NTT System, Netline Group, IT.expert, Fujitsu Technology i konsorcjum Techelon, OFEK i BIW Koncept.

NTT System miał 2,52 mln zł skonsolidowanej straty netto w I kw. 2010 roku wobec 0,27 mln zł zysku rok wcześniej. Skonsolidowane przychody wyniosły 126,69 mln zł wobec 125,20 mln zł rok wcześniej.

bEgsiQCq
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(0)