Notowania

btm
06.11.2009 22:27

NWZA Bytomia zdecyduje o emisji akcji

NWZA Zakładów Odzieżowych Bytom zwołane na 3 grudnia podejmie decyzję w sprawie podwyższenia kapitału przez emisję nie więcej niż 4,5 mln akcij s. M w drodze subskrypcji prywatnej z wyłączeniem prawa poboru i emisję nie więcej niż 4,6 mln akcji s. N z prawem poboru dla dotychczasowych akcjonariuszy.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Money.pl/Tomasz Brankiewicz)

NWZA Zakładów Odzieżowych Bytom zwołane na 3 grudnia podejmie decyzję w sprawie podwyższenia kapitału przez emisję nie więcej niż 4,5 mln akcij s. M w drodze subskrypcji prywatnej z wyłączeniem prawa poboru i emisję nie więcej niż 4,6 mln akcji s. N z prawem poboru dla dotychczasowych akcjonariuszy - poinformowała spółka w projektach uchwał.

Projekt uchwały zakłada, że cena emisyjna jednej akcji s. M będzie równa cenie nominalnej, czyli 1 zł. Emisja akcji s. M ma być skierowana do funduszy inwestycyjnych zamkniętych zarządzanych przez Investors TFI.

Cena emisyjna akcji serii N również ma wynosić 1 zł. Za każdą posiadaną akcje Bytomia akcjonariuszom będzie przysługiwało jedno prawo poboru. Do objęcia jednej akcji nowej emisji s. N będzie uprawniało 10 praw poboru. Proponowany dzień prawa poboru to 30 grudnia 2009 r.

* [ Notowania spółek na GPW ]( http://www.money.pl/gielda/gpw/akcje/ )
* [ Indeksy GPW w Money.pl ]( http://www.money.pl/gielda/indeksy_gpw/ )
* [ Indeksy giełd na świecie ]( http://www.money.pl/gielda/swiat/ )
* [ Notowania GPW bez opóźnień tylko w serwisie Mystock.pl ]( http://www.mystock.pl/ )
Tagi: btm, giełda, wiadomości, gospodarka, giełda na żywo
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz