Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Oferta Qumaka-S. uznana za najkorzystniejszą

0
Podziel się:

Oferta Qumaka-Sekom o wartości 133,8 mln zł brutto została uznana za najkorzystniejszą w przetargu na wykonanie Zintegrowanego Systemu Zarządzania Ruchem Tristar.

Oferta Qumaka-S. uznana za najkorzystniejszą
(Dmitriy Shironosov/Dreamstime)

Oferta Qumaka-Sekom o wartości 133,8 mln zł brutto została uznana za najkorzystniejszą w przetargu na wykonanie _ Zintegrowanego Systemu Zarządzania Ruchem Tristar _ - poinformował zamawiający.

Wykonawcy, którzy złożyli oferty mają teraz 10 dni na ewentualne odwołania. W przetargu na system Tristar złożono siedem ofert. Poza Qumakiem-Sekom oferty w tym przetargu złożyły także: Sprint (138,93 mln zł), Grupa UTI Polska (159,83 mln zł), Asseco Poland (187,87 mln zł), konsorcjum Alcatel, Indra i Mirabel Investments (225,27 mln zł), konsorcjum Wasko i Gertrude (239,07 mln zł) i konsorcjum Atrem i PBG (245,7 mln zł).

Zintegrowany System Zarządzania Ruchem Tristar ma pozwolić na sterowanie ruchem w trybie automatycznym na obszarze całego Trójmiasta poprzez zastosowanie technologii z dziedziny Inteligentnych Systemów Transportowych (ITS).

Przedsięwzięcie jest realizowane wspólnie przez trzy miasta: Gdynię, Sopot i Gdańsk, na podstawie trójstronnego porozumienia gmin.

Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Infrastruktura i Środowisko - Działanie 8.3 _ Rozwój Inteligentnych Systemów Transportowych _, VIII Priorytet _ Bezpieczeństwo transportu i krajowe sieci transportowe _. Wartość dofinansowania z Unii Europejskiej to 156,19 mln zł.

giełda
wiadomości
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)