Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Orco liczy na 280-300 mln euro przychodów

0
Podziel się

Firma deweloperska Orco Property Group ocenia, że uzyskanie przychodów w wysokości 280-300 mln euro w 2010 roku zależeć będzie terminu sprzedaży projektów komercyjnych i zakończenia inwestycji mieszkaniowych.

Orco liczy na 280-300 mln euro przychodów
(Forca/Dreamstime)
bCXvhvvV

Firma deweloperska Orco Property Group ocenia, że uzyskanie przychodów w wysokości 280-300 mln euro w 2010 roku zależeć będzie terminu sprzedaży projektów komercyjnych i zakończenia inwestycji mieszkaniowych, poinformowała spółka w komentarzu do wyników kwartalnych.

_ Ten szacunek uwzględnia 72 mln euro przychodów ze sprzedaży projektów ochrony zdrowia i H2Office w Niemczech _ - czytamy w komentarzu.

Spółka zapowiada kontynuację działań wdrażających zatwierdzony przez sąd 10-letni plan naprawczy, kontynuację restrukturyzacji długu przez _ stymulację _ konwersji obligacji na akcje. Orco planuje zwiększenie udziału w firmie Orco Germany do 65% jak pierwszy krok do pełniejszej integracji grupy.

bCXvhvvX

_ Ze wsparciem naszych akcjonariuszy i większości naszych kredytodawców wierzę w realizację planu naprawczego spółki, który został niedawno zatwierdzony przez sąd handlowy. Mamy aktywa, bank ziemi oraz ekipę, która wie, jak doprowadzić do pozytywnych efektów jeszcze w tym roku _ - powiedział prezes Orco Jean-FranÄ‚§ois Ott, cytowany w komunikacie.

Orco Property Group miało 15,60 mln euro skonsolidowanej straty netto przypisanej akcjonariuszom jednostki dominującej w I kw. 2010 roku wobec 45,73 mln euro straty rok wcześniej. Skonsolidowane przychody wyniosły 51,48 mln euro wobec 54,85 mln euro rok wcześniej.

bCXvhvwy
giełda
wiadomości
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(0)