Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
sgn
05.03.2012 10:16

Oto rekomendacja dla spółki, którą chce przejąć Asseco

Analitycy KBC Securities obniżyli rekomendację dla spółki informatycznej Sygnity do sprzedaj i wyznaczyli cenę docelową dla jednej akcji na 19,50 zł.

Podziel się
Dodaj komentarz
(sqback/cc/sxc.hu)

Analitycy KBC Securities obniżyli rekomendację dla spółki informatycznej Sygnity do _ sprzedaj _ i wyznaczyli cenę docelową dla jednej akcji na 19,50 zł.

W raporcie przyjeto kurs na poziomie 22,05 zł. Wcześniej Asseco Poland ogłosiło wezwanie na 100 procent akcji Sygnity ustalając cenę na 21,0 zł za akcję. W poniedziałek ok. godz. 10:00 kurs wynosił 21,65 zł po spadku o 0,5 procenta.

_ - Oceniamy, że oferta Asseco z cenę na poziomie 21,0 zł jest atrakcyjna. Oferuje premię zarówno wobec ceny godziwej dla akcji Sygnity, jak i średniej rynkowej za trzy i sześć miesięcy. W naszej opinii dzisiaj wpływ na kurs akcji Sygnity mają emocje i spekulacje związane z nadzieją, że cena w wezwaniu zostanie podniesiona a nie czynniki fundamentalne - czytamy w raporcie. _

_ Choć nie wykluczamy możliwości podniesienia ceny przez Asseco, to taki ruch jest niepewny, nie ma usprawiedliwienia w fundamentach i zależy od wyników negocjacji z akcjonariuszami spółki _ - czytamy w raporcie.

Porównaj na wykresach spółki i indeksy Dodaj wykresy do Twojej strony internetowej

Tagi: sgn, acp, rch, giełda, wiadomości, gospodarka, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz