Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

PA Nova ma umowę z Kaufland Polska

0
Podziel się:

Firma deweloperska PA Nova zawarła z Kaufland Polska Supermarkety przedwstępną umowę sprzedaży nieruchomości komercyjnej za 22,48 mln zł netto, poinformowała spółka.

PA Nova ma umowę z Kaufland Polska
(Emily2k/Dreamstime.com)

_ Przedmiotem umowy jest zobowiązanie stron do zawarcia przyrzeczonej umowy sprzedaży prawa własności nieruchomości zabudowanej samoobsługowym obiektem handlowym i towarzyszącą infrastrukturą, który ma zostać na tej nieruchomości wybudowany i dla którego sprzedający uzyska na własny koszt decyzję o pozwoleniu na budowę i decyzję o pozwoleniu na użytkowanie. Strony zobowiązują się do zawarcia przyrzeczonej umowy sprzedaży nieruchomości najpóźniej w terminie do dnia 28.02.2013 r. Wartość umowy wynosi 22.480.000,00 zł netto _ – czytamy w komunikacie.

Wartość umów zawartych przez PA Nova z tym kontrahentem, w ciągu ostatnich 12 miesięcy 44.480.000,00 zł netto, podała równocześnie spółka.

PA Nova miała 9,72 mln zł skonsolidowanego zysku netto przypisanego akcjonariuszom jednostki dominującej w I poł. 2011 roku wobec 8,87 mln zł zysku rok wcześniej. Skonsolidowane przychody wyniosły 80,71 mln zł wobec 68,61 mln zł rok wcześniej.

| |
| --- |

giełda
wiadomości
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(0)