Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Pamapol dostał z Agencji Rynku Rolnego 11,3 mln zł

0
Podziel się:

To druga transza wynagrodzenia z tytułu realizacji umowy na dostarczanie artykułów spożywczych w ramach programu "Dostarczanie nadwyżek żywności najuboższej ludności Unii Europejskiej".

Pamapol dostał z Agencji Rynku Rolnego 11,3 mln zł
(Money.pl/Tomasz Brankiewicz)

Spółka spożywcza Pamapol otrzymała z Agencji Rynku Rolnego (ARR) kwotę 11,3 mln zł, czyli drugą transzę wynagrodzenia z tytułu realizacji umowy na dostarczanie artykułów spożywczych w ramach programu _ Dostarczanie nadwyżek żywności najuboższej ludności Unii Europejskiej _.
_ _

_ Wpłata powyższej kwoty w istotny sposób wpłynie na wyniki finansowe emitenta w przyszłych okresach sprawozdawczych _ - napisano w komunikacie.

W lutym spółka zawarła z ARR umowę na dostarczanie artykułów spożywczych do organizacji charytatywnych o wartości 17,6 mln złotych.

Na mocy umowy Pamapol zobowiązał się do dostarczenia w terminie do dnia 31 grudnia 2010 r. łącznie 3.425 ton dań gotowych na bazie kaszy, oraz 2.598 ton zupy pomidorowej z makaronem na rzecz organizacji charytatywnych: Federacja Polskich Banków Żywności oraz Caritas Polska.

Pamapol miał 0,07 mln zł skonsolidowanego zysku netto przypisanego akcjonariuszom jednostki dominującej w I kw. 2010 roku wobec 4,99 mln zł straty rok wcześniej. Skonsolidowane przychody wyniosły 132,12 mln zł wobec 109,64 mln zł rok wcześniej.

giełda
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(0)