Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

PGNiG podwyższy cenę gazu?

0
Podziel się:

PGNiG przygotowuje wniosek o zmianę taryfy gazowej. Chce, by podwyżka była jak najmniejsza.

PGNiG podwyższy cenę gazu?
(Materiały prasowe)

_ - PGNiG przygotowuje wniosek o zmianę taryfy gazowej, chce, by skala podwyżki była jak najmniejsza. Spółka wystąpiła też z wnioskiem o zmianę ceny gazu w kontrakcie jamalskim - _ poinformował Radosław Dudziński, wiceprezes PGNiG.

_ - Cena ropy przebiła 100 dolarów za baryłkę, nie wydaje się, by ta atmosfera szybko uległa ostudzeniu _ - dodał.

W połowie grudnia URE zgodził się na obniżkę cen paliwa gazowego o średnio 3,23 proc. Zmienione ceny obowiązują od 1 stycznia do 31 marca 2011 roku.

Wiceprezes poinformował, że PGNiG wystąpiło z wnioskiem o zmianę ceny gazu w kontrakcie jamalskim._ - Partner rosyjski nie odżegnał się od rozmów, co jest pozytywnym sygnałem _ - powiedział. Obecnie ustalany jest termin spotkania zespołów roboczych.

Dudziński zapewnił, że jeśli uda się wynegocjować niższą cenę, spółka niezwłocznie przełoży ją na taryfę gazową. - _ Nie zatrzymamy zysków w spółce _ - powiedział.

Czytaj w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/137/t84873.jpg ) ] (http://www.money.pl/gielda/wiadomosci/artykul/pgnig;nie;ma;co;liczyc;na;podwyzke;ceny;gazu,166,0,765350.html) PGNiG nie ma co liczyć na podwyżkę ceny gazu Podstaw do niej nie widzi obecnie Urząd Regulacji Energetyki.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/66/t85314.jpg ) ] (http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/pgnig;ewakuowalo;pracownikow;z;egiptu,192,0,763072.html) PGNiG ewakuowało pracowników z Egiptu W kairskim oddziale spółki zostali tylko egipscy pracownicy oddziału PGNiG.
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)