Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

PKM Duda ustalił zasady wykupu obligacji

0
Podziel się:

Negocjacje w sprawie restrukturyzacji zadłużenia w kwocie 49 mln zł zakończyły się ustaleniem zasad wykupu wyemitowanych obligacji.

PKM Duda ustalił zasady wykupu obligacji
bEKUsiuZ

PKM Duda ustalił z obligatariuszami zasady wykupu wyemitowanych obligacji o wartości 49 mln zł.

Zarząd PKM Duda prowadził negocjacje w sprawie restrukturyzacji zadłużenia w kwocie 49 mln zł, wynikającego z przeprowadzonego wcześniej programu emisji obligacji, od 11 do 23 marca.

_ - Negocjacje zakończyły się ustaleniem zasad wykupu wyemitowanych obligacji oraz podpisaniem stosownych umów z obligatariuszami, na mocy których doszło do wykupu przez spółkę wszystkich wyemitowanych obligacji. W związku z wykupem obligacji, spółka wyemitowała na rzecz niektórych obligatariuszy weksle własne nie na zlecenie na łączną kwotę 20.451.964,76 zł _ - poinformowała spółka.

bEKUsivb

_ Jednocześnie zgodnie z zawartą w ramach wyżej wymienionych negocjacji z BRE Bank SA umową kredytową, w dniu dzisiejszym upłynął termin spłaty kredytu w kwocie 29.800.000 zł udzielonego przez BRE Bank SA na refinansowanie wykupu części obligacji _ - podano w raporcie.

Jak poinformowała Duda, wierzytelność z tytułu udzielonego kredytu ulega zawieszeniu ze względu na trwające postępowanie naprawcze.

bEKUsivC
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)