Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Postanowienie sądu o upadłości Techmeksu jest prawomocne

0
Podziel się:

Sąd Okręgowy w Bielsku-Białej oddalił zażalenie zarządu Techmeksu na postanowienie Sądu Rejonowego w Bielsku-Białej o ogłoszeniu upadłości obejmującej likwidację majątku spółki.

Postanowienie sądu o upadłości Techmeksu jest prawomocne

Tym samym postanowienie sądu rejonowego z 14 maja o ogłoszeniu upadłości likwidacyjnej Techmeksu stało się prawomocne. Sąd Rejonowy w Bielsku-Białej 30 listopada 2009 r. otworzył postępowanie upadłościowe Techmeksu obejmujące likwidację majątku spółki.

Zarząd spółki 7 grudnia 2009 r. złożył zażalenie na postanowienie sądu dotyczące ogłoszenia upadłości, obejmującej likwidację majątku spółki i wniósł o zmianę postanowienia na upadłość z możliwością zawarcia układu.

W lutym 2010 r. Sąd Okręgowy w Bielsku-Białej uchylił upadłość likwidacyjną Techmeksu i przekazał sprawę do ponownego rozpoznania Sądowi Rejonowemu w Bielsku-Białej.

W maju Sąd Rejonowy w Bielsku-Białej, po ponownym rozpoznaniu sprawy na skutek uchylenia przez sąd drugiej instancji postanowienia z listopada 2009 o ogłoszeniu upadłości Techmeksu obejmującej likwidację majątku, postanowił ogłosić upadłość Techmeksu, obejmującą likwidację majątku dłużnika. Zarząd spółki złożył do sądu okręgowego zażalenie na ten wyrok, które w piątek zostało oddalone.

giełda
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)