Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Przegląd informacji ze spółek

0
Podziel się:
Przegląd informacji ze spółek
bEKTomKZ

PCC Exol podjął uchwałę o dokonaniu przydziału obligacji serii A2, poinformowała spółka. W ramach publicznej oferty oferowanych było łącznie 250 tys. obligacji serii A2 po cenie emisyjnej równej 100 zł, złożono 348 zapisów na 259 460 obligacji, podano także.

Onico przyjęło program emisji obligacji do maksymalnej wartości nominalnej 35 mln zł, podała spółka.

Andrzejewski Investments Ltd., jeden z głównych akcjonariuszy Presco Group, zadeklarowała zainteresowanie odpowiedzią na wezwanie ogłoszone przez Presco, podała spółka.

bEKTomLb

Erbud otrzymał wezwanie do rozpoczęcia w terminie do 1 października br. robót budowlanych związanych z realizacją Galerii Młociny w Warszawie, podała spółka. Inwestor przedstawił również dokumenty dotyczące finansowania w/w inwestycji, co oznacza, że umowa warta 534,61 mln zł weszła w życie.

Rada nadzorcza Wasko powołała w skład zarządu Katarzynę Ekiert, Katarzynę Maksymowicz, Michała Mentala oraz Łukasza Mietłę, podała spółka.

Wiceprezesi zarządu Wasko Paweł Kuch oraz Andrzej Rymuza złożyli rezygnacje z pełnionych funkcji, podała spółka.

Coal Energy szacuje, że jego produkcja węgla ogółem w sierpniu br. wyniosła 33,87 tys. ton wobec 45,82 tys. ton rok wcześniej i 29,04 tys. ton w lipcu 2016 r., podała spółka. Oznacza to odpowiednio: spadek o 26,1% r/r i wzrost o 16,6% m/m.

bEKTomLh

Rada nadzorcza ING Banku Śląskiego zatwierdziła zaproponowaną przez zarząd politykę dywidendową, podał bank.

Decyzja o tym, czy PZU, KGHM Polska Miedź i Grupa Azoty trafią pod nadzór Ministerstwa Rozwoju w związku z likwidacją Ministerstwa Skarbu Państwa zostanie podjęta na bazie rekomendacji, którą ma przygotować szef Komitetu Stałego Rady Ministrów Henryk Kowalczyk, poinformowała premier Beata Szydło.

Rada nadzorcza Echo Investment powołała do zarządu Marcina Maternego oraz Rafała Mazurczaka, podała spółka.

Comarch ma umowę na wdrożenie systemu do zarządzania działaniami marketingowymi Comarch Campaign Management w wietnamskim oddziale Prudential, podała spółka.

bEKTomLi

Eurocent przydzielił obligacje serii F o łącznej wartości nominalnej równej 2 309 600 zł, podała spółka.

PlayWay - producent i wydawca gier komputerowych - rozważa sprzedaż istniejących i emisję nowych akcji oraz wejście na Giełdę Papierów Wartościowych w Warszawie. Przeprowadzenie oferty planowane jest na przełomie III i IV kwartału 2016 roku, podała spółka.

Fugo Zamet - spółka zależna Zamet Industry - zawarł z hiszpańską firmą Duro Felguera umowę na wykonanie, zmontowanie oraz dostarczenie do miejsca załadunku na środek transportu morskiego, czterech urządzeń przeładunkowych typu "stacker reclaimer", podała spółka. Szacunkowa wartość zamówienia wynosi ok. 4.3 mln euro.

Spółka, w której Plaza Centers posiada 50% udziałów, sfinalizowała sprzedaż centrum handlowego Riga Plaza (Ryga) na rzecz globalnego funduszu inwestycyjnego za 93,4 mln euro, zgodnie z ostatnio raportowaną wartością księgową, podała Plaza.

bEKTomLj

Tower Investments podpisał list intencyjny, który zakłada powstanie serwisu Ferrari oraz multibrandowego salonu samochodów luksusowych Auto SIM, podała spółka. Wartość inwestycji szacowana jest na niespełna 10 mln zł.

W wyniku ugody AMI/Spectocor i Medi-Lynx Cardiac Monitoring w zakresie postępowania sądowego ws. nabycia przez Medicalgorithmics 75% udziałów w spółce Medi-Lynx, LLC, toczącego się w USA przed Sądem Rejonowym w Collin County w Teksasie, sąd uchylił tymczasowy zakaz nabycia udziałów, a strony zrzekły się roszczeń oraz zarzutów w zakresie transakcji, wynika z komunikatu Medicalgorithmics.

Zarząd Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie (GPW)
wyznaczył piątek, 16 września, jako pierwszy dzień notowania obligacji Voxel serii G o łącznej wartości nominalnej 10 mln zł na rynku Catalyst, podała Giełda.

Mercator Medical ustalił cenę emisyjną na 17,50 zł za jedną akcję oferowaną i ostateczną liczbę oferowanych akcji na 1,8 mln, podała spółka.

bEKTomLk

Fitch Ratings potwierdził długoterminowy rating IDR w walucie obcej dla Kernel Holding na poziomie CCC, podała agencja.

Remigiusz Nowakowski złożył oświadczenie o rezygnacji z pełnienia funkcji członka rady nadzorczej PKN Orlen z uwagi na możliwość wystąpienia potencjalnego konfliktu interesów pomiędzy spółkami PKN Orlen, a Tauron Polska Energia, w której Nowakowski pełni funkcję prezesa zarządu, podała spółka.

Portfel zamówień Grupy PBG wynosił 4,4 mld zł na początku II półrocza br., z czego do realizacji w 2016 roku przypadało ok. 1,15 mld zł, podała spółka.

PBG odnotowało 867,04 mln zł skonsolidowanego zysku netto przypisanego akcjonariuszom jednostki dominującej w I poł. 2016 r. wobec 87,45 mln zł straty rok wcześniej, podała spółka w raporcie.

bEKTomLC
giełda
wiadomości
giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(0)