Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Qumak-Sekom ma umowę za 26,5 mln zł

0
Podziel się:

Qumak-Sekom podpisał umowę z Uniwersytetem Humanistyczno-Przyrodniczym im. Jana Kochanowskiego w Kielcach na kompleksowe zaprojektowanie, wykonanie i uruchomienie systemu teleinformatycznego.

Qumak-Sekom ma umowę za 26,5 mln zł
(Money.pl/Tomasz Brankiewicz)

Qumak-Sekom podpisał umowę z Uniwersytetem Humanistyczno-Przyrodniczym im. Jana Kochanowskiego w Kielcach na kompleksowe zaprojektowanie, wykonanie i uruchomienie systemu teleinformatycznego. Wartość kontraktu to 26,48 mln zł brutto.

_ Przedmiotem umowy jest kompleksowe zaprojektowanie, wykonanie i uruchomienie systemu teleinformatycznego, dostawa sprzętu, jego instalacja oraz konfiguracja w ramach rozbudowy infrastruktury dydaktycznej Uniwersytetu Humanistyczno-Przyrodniczego im. Jana Kochanowskiego w Kielcach - II etap budowy Campusu Uczelnianego w ramach Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej _ - podano w komunikacie.

Inwestycja obejmie dziesięć obiektów, dla których powstanie jeden spójny system teleinformatyczny. Dodatkowo wykonawca zobowiązał się do świadczenia usług gwarancyjnych i serwisowych w okresie 48 miesięcy.

Dokładna wartość umowy to 26.484.518,67 zł brutto. Termin wykonania prac ustalono na 30 września 2013 roku.

Porównaj na wykresach spółki i indeksy Dodaj wykresy do Twojej strony internetowej

giełda
wiadomości
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)