Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Sąd ogłosił upadłość likwidacyjną Techmeksu

0
Podziel się

Sąd Rejonowy w Bielsku-Białej, po ponownym rozpoznaniu sprawy na skutek uchylenia przez sąd drugiej instancji postanowienia z listopada 2009 o ogłoszeniu upadłości Techmeksu.

Sąd ogłosił upadłość likwidacyjną Techmeksu
(Maica/iStockphoto)
bEhOwzcl

Sąd Rejonowy w Bielsku-Białej, po ponownym rozpoznaniu sprawy na skutek uchylenia przez sąd drugiej instancji postanowienia z listopada 2009 o ogłoszeniu upadłości Techmeksu, obejmującej likwidację majątku, postanowił ogłosić upadłość Techmeksu, obejmującą likwidację majątku dłużnika.

Sąd wyznaczył na sędziego komisarza Teresę Płonkę oraz syndyka masy upadłościowej Danutę Wieczorek.

Sąd wezwał wierzycieli upadłego, którzy w ramach dotychczas prowadzonego postępowania nie zgłosili swoich wierzytelności - do zgłoszenia wierzytelności sędziemu komisarzowi w terminie dwóch miesięcy od daty obwieszczenia w Monitorze Sądowym i Gospodarczym.

bEhOwzcn

Sąd wezwał osoby, którym przysługują prawa i roszczenia osobiste, ciążące na nieruchomości należącej do upadłego, jeżeli nie zostały ujawnione przez wpis w księdze wieczystej, aby dokonały ich zgłoszenia w terminie dwóch miesięcy od daty obwieszczenia sędziemu komisarzowi, pod rygorem utraty prawa powoływania się na nie w postępowaniu upadłościowym.

bEhOwzcO
giełda
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)