Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

Seco/Warwick chce kupić spółki w Brazylii i Rosji

0
Podziel się:

Seco/Warwick prowadzi rozmowy w sprawie przejęcia z podmiotami w Brazylii, rozważa też potencjalnych partnerów do projektu hartowni w Rosji. W obu lokalizacjach zamierza zamknąć rozmowy w ciągu najbliższych 6 miesięcy.

Seco/Warwick chce kupić spółki w Brazylii i Rosji
(Money.pl/Tomasz Brankiewicz)

*_ - Seco/Warwick prowadzi rozmowy w sprawie przejęcia z podmiotami w Brazylii, rozważa też potencjalnych partnerów do projektu hartowni w Rosji. W obu lokalizacjach zamierza zamknąć rozmowy w ciągu najbliższych 6 miesięcy _ - poinformował prezes spółki, Paweł Wyrzykowski. *

_ - Projekt w Brazylii jest w realizacji. Rozmawiamy z brazylijskimi podmiotami, prowadzimy intensywne negocjacje _ - powiedział prezes spółki, Paweł Wyrzykowski.

_ - W ciągu pierwszego lub drugiego kwartału określimy sposób wejścia na rynek brazylijski. W tym okresie można spodziewać się podpisania umów z wybranym podmiotem _ - dodał.

Prezes dodał, że akwizycja ma zostać sfinansowana w oparciu o kredyty.

Prezes poinformował również, że Seco/Warwick w Rosji zamierza rozwijać się dwutorowo.

_ - Z jednej strony mamy w Rosji biuro handlowe. Z drugiej natomiast strony, chcemy wejść na ten rynek jako sieć hartowni usługowych. Będziemy chcieli działać w okolicy Moskwy. W tej chwili prowadzimy rozmowy z potencjalnymi partnerami _ - powiedział.

_ - Ten temat także powinniśmy zamknąć w ciągu 6 miesięcy _ - dodał.

Prezes zaznaczył, że wspomniane dwa projekty zamykają plany ekspansji grupy na ten rok.

_ - Brazylia i Rosja to ostatnie dwa rynki, na których chcemy znaleźć się w tym roku. Nie planujemy dalszej ekspansji. Nasz stosunek do przejęć jest raczej oportunistyczny. Być może rozważymy w przyszłości jakąś akwizycję, jeśli nadarzy się dobra okazja, ale na dzień dzisiejszy nie mamy takich planów _ - powiedział.

giełda
wiadomości
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)