Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

Seco/Warwick zapowiada rekordowy wzrost sprzedaży i rentowności

0
Podziel się:

Producent specjalistycznych pieców do obróbki metali Seco/Warwick liczy na rekordowy wzrost sprzedaży i rentowności spółek grupy kapitałowej w tym roku

Seco/Warwick zapowiada rekordowy wzrost sprzedaży i rentowności
(nyul/iStockphoto)

Producent specjalistycznych pieców do obróbki metali Seco/Warwick liczy na rekordowy wzrost sprzedaży i rentowności spółek grupy kapitałowej w tym roku, zapowiedział prezes spółki Leszek Przybysz.

_ Jestem przekonany, że dzięki rozpoczętym projektom strategicznym, poczynionym inwestycjom, a także polepszającej sie koniunkturze na większości rynków, wzrost sprzedaży i rentowności spółek Grupy, a także skala wzrostu wartości grupy kapitałowej będą rekordowe w 2011 roku _ - napisał Przybysz w liście do akcjonariuszy, dołączonym do raportu rocznego.

Już w marcu prezes mówił, że oczekuje 2011 roku kontynuacji dynamicznego wzrostu, którego fundamentem miał być rekordowo wysoki backlog, nowe kontrakty i dobre wyniki spółek będących motorami wzrostu grupy.

Także w liście do akcjonariuszy podkreślił, że _ wzrost poziomu zamówień oraz portfel aktywnych zamówień spółek Grupy na koniec roku 2010 (224 mln zł, w porównaniu do 55 mln zł na koniec 2009 roku) dają podstawy do optymistycznej oceny przyszłości Grupy _.

Seco/ Warwick miał 15,51 mln zł skonsolidowanego zysku netto z działalności kontynuowanej w 2010 roku wobec 0,25 mln zł straty rok wcześniej. Skonsolidowane przychody wzrosły o 59 proc. do 194,80 mln złotych.

| |
| --- |

giełda
wiadomości
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(0)