Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Spadła średnia sprzedaż "Gazety Wyborczej" we wrześniu

0
Podziel się:

Rozpowszechnianie płatne razem Gazety Wyborczej, wydawanej przez Agorę było we wrześniu o 6,5 procent niższe niż rok wcześniej.

Spadła średnia sprzedaż "Gazety Wyborczej" we wrześniu
(Money.pl/Anna Kraszkiewicz)

Rozpowszechnianie płatne razem _ Gazety Wyborczej _, wydawanej przez Agorę, wyniosło we wrześniu 2011 roku 302.575 sztuk i było o 6,5 procent niższe niż rok wcześniej - wynika z danych Związku Kontroli Dystrybucji Prasy.

Rozpowszechnianie płatne razem _ Gazety Wyborczej _ we wrześniu 2011 roku było natomiast wyższe o 5,1 proc. w stosunku do sierpnia 2011 roku.

Z kolei rozpowszechnianie płatne razem _ Dziennika Gazety Prawnej _, wydawanego przez Infor razem z Axel Springer Polska, wyniosło we wrześniu 87.121 egzemplarzy, co oznacza spadek o 4,8 proc. r/r oraz wzrost o 1 proc. m/m.

We wrześniu liderem sprzedaży na rynku dzienników pozostał _ Fakt _, wydawany przez Axel Springer Polska. Jego rozpowszechnianie płatne razem wyniosło 400.103 egzemplarzy, co oznacza spadek rok do roku o 3,2 proc. Natomiast miesiąc do miesiąca sprzedaż spadła o 2,4 procent.

We wrześniu w ujęciu rocznym rozpowszechnianie płatne razem _ Super Expressu _ spadło o 7,2 proc., do 170.263 sztuk. Z kolei miesiąc do miesiąca wzrosło o 0,3 procent. Rozpowszechnianie płatne razem _ Rzeczpospolitej _ we wrześniu wyniosło 131.366 sztuk, co oznacza spadek rok do roku o 7,3 proc. Miesiąc do miesiąca sprzedaż wzrosła natomiast o 8,8 procent.

Porównaj na wykresach spółki i indeksy Dodaj wykresy do Twojej strony internetowej

Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)