Notowania

bdx
21.11.2008 15:07

Spółka Budimexu ma nowe kontrakty

Budimex Dromex, spółka należąca do Budimeksu, podpisał dwa kontrakty o łącznej wartości 78,8 mln zł.

Podziel się
Dodaj komentarz
(PAP Andrzej Grygiel)

Budimex Dromex, spółka należąca do Budimeksu, podpisał dwa kontrakty o łącznej wartości 78,8 mln zł.

W ramach kontraktu, podpisanego z Uniwersytetem Medycznym w Lublinie, spółka wybuduje Teoretyczne Zakłady Naukowe III Uniwersytetu Medycznego. Wartość kontraktu to 36,55 mln zł.

Prace mają się rozpocząć 26 listopada tego roku. Po dwóch latach budynek zostanie oddany do użytku.

Z kolei w konsorcjum z firmą T4B spółka podpisała kontrakt z Lubelskim Zarządem Przejść Granicznych w Chełmie o wartości 42,24 mln zł. Konsorcjum, w którym większościowy udział ma Budimex Dromex zbuduje m.in. budynek łącznika, wiatę przy budynku _ A _, budynek sanitarny, budynek kontroli specjalnej oraz pawilony kontrolne straży granicznej i służby celnej.

_ - Kontrakt obejmuje także budowę dróg wewnętrznych i nasypów, sieci wodociągowej, chłodniczej, sieci c.o. i c.c.w., kanalizacji deszczowej, sanitarnej i ogrodzenia. Kolejne prace związane z realizacją projektu to wykonanie teletechnicznych systemów bezpieczeństwa i wspomagania odprawy celnej, zadaszenia nad pasami odpraw, budowa stacji transformatorowej i zespołu prądotwórczego, linii elektrycznych NN i SN, wykonanie okablowania strukturalnego - sieci telefonicznych i komputerowych, oświetlenia terenu, w tym także przeszkodowego, demontaż starego i budowa nowego masztu radiowego _ - napisano w komunikacie.

Prace rozpoczną się 24 listopada i potrwają do 23 lutego 2010 roku.

Tagi: bdx, giełda, wiadomości, gospodarka, giełda na żywo
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz