Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Spółka Mostostalu Zabrze rozbuduję drogę

0
Podziel się

Oferta konsorcjum PRDiM, spółki zależnej Mostostalu Zabrze, o wartości 28,74 mln zł brutto została uznana za najkorzystniejszą w przetargu na rozbudowę drogi krajowej nr 45.

Spółka Mostostalu Zabrze rozbuduję drogę
(Otnaydur/Dreamstime.com)
bEgkLSrV

Oferta konsorcjum PRDiM, spółki zależnej Mostostalu Zabrze, o wartości 28,74 mln zł brutto została uznana za najkorzystniejszą w przetargu na rozbudowę drogi krajowej nr 45, podała spółka w komunikacie.

_ Zarząd Mostostalu Zabrze-Holding powziął informację wyborze przez Generalną Dyrekcję Dróg Krajowych i Autostrad (GDDKiA)oddział w Opolu najkorzystniejszej oferty złożonej przez konsorcjum firm Przedsiębiorstwem Robót Drogowych i Mostowych (PRDiM) - Lider oraz DROG-BUD - partner, w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego przeprowadzonego w trybie przetargu nieograniczonego na 'Poprawę bezpieczeństwa ruchu drogowego na DK nr 45' _ - czytamy w komunikacie.

Cena ofertowa brutto wyniosła 28.737.533,25 zł, podano także.

bEgkLSrX

Mostostal Zabrze-Holding miał 6,11 mln zł skonsolidowanej straty netto przypisanej akcjonariuszom jednostki dominującej w I kw. 2010 roku wobec 14,25 mln zł zysku rok wcześniej. Skonsolidowane przychody wyniosły 123,78 mln zł wobec 192,98 mln zł rok wcześniej.

Konsorcjum Mostostalu Zabrze ma umowy o wartości 17,99 mln zł brutto

_ Mostostal Zabrze zawarł z firmą PGE Zespół Elektrowni Dolna Odra w konsorcjum z BMH Technology Oy oraz Gliwickim Przedsiębiorstwem Budownictwa Przemysłowego następujące umowy: 1) na modernizację układów automatyki w Elektrowni Szczecin w celu zapewnienia optymalnego rozwiązania dla nowo budowanego kotła na biomasę, 2) budowę estakady technologicznej wraz z rurociągami (bez rurociągów wody zasilającej) oraz budową kanałów spalin od kotła do elektrofiltru i od elektrofiltru do komina. Powyższe umowy stanowią zlecenia uzupełniające do umowy zawartej w dniu 31 lipca 2009 roku. Zaprojektowanie i wykonanie robót budowlanych związanych z budową kotła opalanego biomasą w Elektrowni Szczecin. Łączna wartość zamówień uzupełniających wynosi: 14.750.000 netto, 17.995.000 brutto. Termin zakończenia prac: październik 2011 r _ - czytamy w komunikacie.

_ Łączna wartość umów zawartych z PGE Zespół Elektrowni Dolna Odra S.A. w okresie ostatnich 12 miesięcy wynosi netto 73.934.059 zł _ - czytamy dalej.

bEgkLSsd
bEgkLSsy
giełda
wiadomości
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(0)