Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Spółka Trakcji Polskiej rozbuduje peron w Sopocie

0
Podziel się

Przedsiębiorstwo Robót Komunikacyjnych - 7 SA, firma zależna od Trakcji Polskiej, złożyło najniższą ofertę cenową w przetargu nieograniczonym na wykonanie rozbudowy, modernizacji i remontu peronu SKM na stacji Sopot. Cena oferty wynosi 11,18 mln zł netto.

Spółka Trakcji Polskiej rozbuduje peron w Sopocie
(PAP/ Andrzej Grygiel)
bEhGTZoB

Przedsiębiorstwo Robót Komunikacyjnych - 7 SA, firma zależna od spółki Trakcja Polska, złożyło najniższą ofertę cenową w przetargu nieograniczonym na wykonanie rozbudowy, modernizacji i remontu peronu SKM na stacji Sopot. Cena oferty wynosi 11,18 mln zł netto.

_ Termin wykonania robót to 12 miesięcy _ - czytamy w komunikacie.

Spółka podała, że kryterium wyboru najlepszej oferty w przetargu stanowi w 80% cena oferty oraz w 20% termin wykonania robót. _ Zarząd uważa, że z uwagi na fakt, że spółka PRK - 7 SA zaproponowała najniższą cenę oraz termin nie dłuższy niż inne zaproponowane w przetargu terminy, wybór oferty PRK - 7 S.A. i podpisanie umowy na kontrakt jest wysoce prawdopodobne _ - czytamy dalej.

bEhGTZoD

Spółka Trakcja Polska miała narastająco w I-IV kw. 2008 roku 54,69 mln zł skonsolidowanego zysku netto wobec 28,45 mln zł zysku rok wcześniej przy obrotach odpowiednio 794,61 mln zł wobec 646,79 mln zł.

bEhGTZpe
giełda
wiadomości
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(0)