Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Spółka Trakcji Polskiej zmodernizuje tory

0
Podziel się:

Wartość umowy netto to 40,23 mln zł, czyli 49,08 brutto.

Spółka Trakcji Polskiej zmodernizuje tory
(Joyfull/Dreamstime)
bEEbSeBh

Konsorcjum z udziałem spółki Przedsiębiorstwo Robót Kolejowych i Inżynieryjnych, z grupy Trakcja Polska, zawarło z PKP Polskie Linie Kolejowe umowę na modernizację układu torowego i elementów infrastruktury kolejowej w obrębie stacji Wrocław Główny, poinformowała spółka w komunikacie w środę. Wartość umowy netto to 40,23 mln zł, czyli 49,08 brutto.

_ Na podstawie umowy wykonawca wykona prace branżowe związane z modernizacją układu torowego i elementów infrastruktury kolejowej zarządzanej przez PKP PLK SA (z wyjątkiem peronów, wiat peronowych i przejść tunelowych) na stacji Wrocław Główny, w ramach zadania inwestycyjnego pn. Modernizacja układu torowego i elementów infrastruktury kolejowej w obrębie stacji Wrocław Główny _ – czytamy w komunikacie.

Trakcja podała, że termin realizacji umowy to 18 miesięcy od daty udzielenia zamówienia.

bEEbSeBj

W skład konsorcjum, obok Przedsiębiorstwa Robót Kolejowych i Inżynieryjnych SA z siedzibą we Wrocławiu, wchodzi spółka cywilna Przedsiębiorstwo Budownictwa Kolejowego i Inżynieryjnego Infrakol oraz Kolejowe Zakłady Nawierzchniowe Bieżanów.

Trakcja Polska miała 16,45 mln zł skonsolidowanego zysku netto przypisanego akcjonariuszom jednostki dominującej w I poł. 2010 roku wobec 30,17 mln zł zysku rok wcześniej. Skonsolidowane przychody wyniosły 150,42 mln zł wobec 331,09 mln zł rok wcześniej.

bEEbSeBK
giełda
wiadomości
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(0)