Notowania

pekaes
04.03.2011 08:15

Spółka z Grupy PEKAES sprzedała grunty w Warszawie

Inwestycja Siedmiogrodzka sprzedała na rzecz spółki OKAM 2007 grunty w Warszawie za 41,5 mln zł oraz składniki majątkowe za 8 mln złotych.

Podziel się
Dodaj komentarz

Inwestycja Siedmiogrodzka, spółka z grupy operatora logistycznego PEKAES, sprzedała na rzecz spółki OKAM 2007 grunty w Warszawie za 41,5 mln zł oraz składniki majątkowe za 8 mln złotych.

PEKAES podał, że Inwestycja Siedmiogrodzka, spółka pośrednio zależna od PEKAES-u(poprzez spółkę De Point) zawarła 3 marca 2011 roku ze spółką OKAM 2007 Sp. z o.o. umowy sprzedaży prawa użytkowania wieczystego ponad 1,2 ha działki gruntu w Warszawie przy ulicach Karolkowej i Siedmiogrodzkiej oraz własności budynku na tej działce za 41,5 mln złotych.

Ponadto strony zawarły umowę sprzedaży składników majątkowych oraz praw i roszczeń wynikających z umów zawartych przez Inwestycję Siedmiogrodzka z podmiotami wykonującymi prace, świadczącymi usługi lub wykonującymi innego rodzaju czynności związane z realizacją projektu realizacji zespołu budynków mieszkalnych na tej działce za łączną cenę netto 8,0 mln złotych.

* [ Notowania spółek na GPW ]( http://www.money.pl/gielda/gpw/akcje/ )
* [ Indeksy GPW w Money.pl ]( http://www.money.pl/gielda/indeksy_gpw/ )
* [ Notowania GPW bez opóźnień tylko w serwisie Mystock.pl ]( http://www.mystock.pl/ )
Tagi: pekaes, pek, giełda, wiadomości, gospodarka, giełda na żywo
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz