Notowania

swz
11.01.2008 09:14

Swarzędz zawarł umowę inwestycyjną na 4,1 mln zł

Swarzędz kupi od firmy Loft m.in. zakład produkcyjny mebli tapicerowanych w Nysie oraz przejmie salony sprzedaży w Warszawie, podnajmowane dotąd przez spółkę od firmy Loft.

Podziel się
Dodaj komentarz
(PAP)

Swarzędz kupi od firmy Loft m.in. zakład produkcyjny mebli tapicerowanych w Nysie oraz przejmie salony sprzedaży w Warszawie, podnajmowane dotąd przez spółkę od firmy Loft. Wartość umowy szacowana jest na 4,1 mln zł.

Przedmiotem umowy inwestycyjnej jest też nabycie przez Swarzędz nieruchomości w Nysie i sprzedaż wierzytelności.

Łączna cena transakcyjna wynosi 4,1 mln zł, ale faktycznie Swarzędz zapłaci ok. 2,7 mln zł, kwotę pozostającą po pomniejszeniu ceny o zapłacony czynsz dzierżawy zakładu oraz rozliczeniu należności z tytułu sprzedaży wierzytelności w stosunku do spółki Markmebel.

"Data zamknięcia transakcji, tj. dokonania łącznie następujących czynności: sprzedaży zakładu, sprzedaży nieruchomości, sprzedaży wierzytelności, przejęcia praw i obowiązków z tytułu umów najmu salonów sprzedaży i zawarcia porozumienia potwierdzającego fakt wykonania umowy dzierżawy zakładu, ustalona została na dzień 18 stycznia 2008 r., nie później jednak niż do dnia 31 stycznia 2008 r" - podała spółka.

Tagi: swz, giełda, wiadomości, gospodarka, giełda na żywo
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz