Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
swd
21.07.2013 17:43

Swissmed Centrum Zdrowia szuka inwestora

Rozmowy z Lux-Medem nie przyniosły efektów.

Podziel się
Dodaj komentarz
(beerkoff/iStockphoto)

Swissmed Centrum Zdrowia będzie w najbliższych miesiącach prowadził negocjacje z wybranym inwestorem w celu pozyskania środków finansowych na rozwój. Prowadzone wcześniej rozmowy z Lux-Medem nie przyniosły efektów - poinformowała spółka w komunikacie.

W komunikacie Swissmed Centrum Zdrowia poinformował, że po przeprowadzeniu wstępnych negocjacji podjął decyzję o wyborze inwestora w celu nawiązania długofalowej współpracy i pozyskania środków finansowych.

_ - Prowadzone rozmowy mają spowodować w krótkim czasie wzmocnienie możliwości finansowych spółki poprzez jej dofinansowanie i tym samym poprawę jej pozycji rynkowej. Kolejno, wprowadzone zostaną inne instrumenty finansowo-organizacyjne, które spowodują reorganizację działań w kierunku poszerzenia zakresu świadczonych usług _ - napisano.

Jednocześnie Swissmed Centrum Zdrowia poinformował, że od początku 2013 roku prowadził rozmowy z Lux-Medem, który był wstępnie zainteresowany objęciem pakietu ponad 50 procent akcji spółki. Do 21 lipca rozmowy nie przyniosły jednak efektów, gdyż Lux-Med nie zdecydował się złożył oferty.

Porównaj na wykresach spółki i indeksy Dodaj wykresy do Twojej strony internetowej

Tagi: swd, giełda, wiadomości, gospodarka, giełda na żywo
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz