Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
telekomunikacja polska
15.10.2010 07:49

TPSA i TVN będą współpracować

Spółki będą tworzyć i oferować produkty i usługi. Obie mają zyskać po 100 mln złotych.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Materiały prasowe)

Spółki Macieja Wituckiego (na zdjęciu) oraz Markusa Tellenbacha podpisały ramową umowę o współpracy w zakresie tworzenia i oferowania produktów i usług. Według nich w ciągu pięciu lat pozytywny wpływ na ich zysk wyniesie po około 100 mln złotych.

- _ Umowa ta stanowi ważny krok w procesie umacniania oferty Grupy TP w zakresie usług zintegrowanych. Bardzo doceniamy możliwość dostarczania naszym klientom najlepszych treści programowych udostępnianych przez Grupę TVN, zarówno jej własnych kanałów telewizyjnych, jak i wybranych produkcji podmiotów trzecich _ - powiedział Maciej Witucki, prezes zarządu Grupy TP.* *

- _ Nasza współpraca doprowadzi do dalszego wzmocnienia pozycji Grupy TVN na rynku płatnej telewizji w efekcie pogłębienia relacji z klientami poprzez zapewnienie im łatwego dostępu do najszerszego wachlarza usług komunikacyjnych wysokiej jakości w ramach zintegrowanych ofert produktowych _ - powiedział natomiast Markus Tellenbach, prezes zarządu Grupy TVN.* *

_ Strony uzgodniły w szczególności, że będą współpracowały w obszarach dostarczania treści programowych, abonamentowych i przedpłaconych usług płatnej telewizji satelitarnej, wideo na żądanie, dystrybucji szerokopasmowego dostępu do internetu, a także w obszarach technologii telewizyjnej oraz marketingu _ - napisano w komunikacie.
_ _

_ Po wprowadzeniu w życie współpracy przewidzianej w Umowie Ramowej, Grupa TP będzie świadczyła usługi szerokopasmowego dostępu do internetu oraz inne usługi telekomunikacyjne na rzecz obecnych i przyszłych klientów platformy satelitarnej ' _n', _ natomiast Grupa TVN stanie się głównym partnerem Grupy TP w zakresie dostarczania treści _ - dodano.

W komunikacie napisano, że Grupa TP poszerzy swoją podstawową ofertę telewizyjną o treści dostarczane przez TVN oraz o ofertę _ n _ dla pakietów płatnej telewizji.

Czytaj w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/31/t24095.jpg ) ] (http://www.money.pl/gielda/wiadomosci/artykul/tp;sa;moze;zaciagnac;kredyt;w;wysokosci;2;mld;zl,98,0,693090.html) TP SA może zaciągnąć kredyt w wysokości 2 mld zł Rada nadzorcza TP SA wydała pozytywną opinię w sprawie zawarcia umowy kredytowej z konsorcjum bankowym, w celu zrefinansowania zapadającej linii kredytowej.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/187/t112315.jpg ) ] (http://www.money.pl/gielda/wiadomosci/artykul/tvn;poprawil;ogladalnosc;i;awansowal;na;drugie;miejsce,134,0,686214.html) TVN poprawił oglądalność i awansował na drugie miejsce Stacja wyprzedziła telewizję Polsat i TVP2.
Tagi: telekomunikacja polska, telekomunikacja, tps, tvn, giełda, wiadomości, wiadmomości, gospodarka, najważniejsze, giełda na żywo
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz