Notowania

tps
14.04.2009 19:05

TPSA planuje rebranding Neostrady

Telekomunikacja Polska planuje rebranding usługi dostępu do internetu "Neostrada" w II połowie roku, jednak do tego czasu nie przedstawi szczegółów.

Podziel się
Dodaj komentarz
(PAP/Marek Zimny)

Telekomunikacja Polska planuje rebranding usługi dostępu do internetu _ Neostrada _ w II połowie roku, jednak do tego czasu nie przedstawi szczegółów, poinformował agencję ISB rzecznik grupy TP Wojciech Jabczyński.

_ Rebranding Neostrady jest planowany w II połowie tego roku, ale żadnych szczegółów na ten temat nie ujawniamy _ - powiedział ISB Jabczyński.

Wtorkowa _ Rzeczpospolita _ poinformowała, powołując się na anonimowe źródła w TP SA, że zarząd spółki zdecydował o likwidacji marki Neostrada. Miałoby to jednak nastąpić nie wcześniej niż za rok, zaś do tego momentu ciężar sprzedaży i promocji zostałby przesunięty na produkty pod marką _ Orange _.

_ Rzeczpospolita _ ocenia, że w ciągu ostatnich trzech lat TPSA wydała na promocję Neostrady ok. 100 mln zł.

Jabczyński poinformował też, że Orange wprowadza ofertę CDMA, która w tym roku niemal w 100% pokryje Polskę dostępem do internetu o prędkości do 1Mb/s. _ To nasza odpowiedź na walkę z wykluczeniem cyfrowym. W tej chwili w zasięgu CDMA jest ponad 60% kraju _ - powiedział Jabczyński.

TPSA miała po audycie 2188 mln zł skonsolidowanego zysku netto przypisanego akcjonariuszom jednostki dominującej w 2008 roku wobec 2273 mln zł zysku rok wcześniej.

* [ Notowania spółek na GPW ]( http://www.money.pl/gielda/gpw/akcje/ )
* [ Indeksy GPW w Money.pl ]( http://www.money.pl/gielda/indeksy_gpw/ )
* [ Indeksy giełd na świecie ]( http://www.money.pl/gielda/swiat/ )
* [ Notowania GPW bez opóźnień tylko w serwisie Mystock.pl ]( http://www.mystock.pl/ )
* [ O kryzysie finansowym czytaj w serwisie specjalnym Money.pl ]( http://www.money.pl/kryzys/ )
Tagi: tps, giełda, wiadomości, gospodarka, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz