Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

TVN kupił 25 proc. udziałów w spółce Stavka za ok. 1,1 mln zł

0
Podziel się

TVN nabył 25 proc. udziałów w spółce Stavka za łączną kwotę 1,095 mln zł, z którą Grupa TVN zawarła pod koniec sierpnia porozumienie o ścisłej współpracy na polu technologicznym, reklamowym i programowym - poinformował TVN.

TVN kupił 25 proc. udziałów w spółce Stavka za ok. 1,1 mln zł
(Emily2k/Dreamstime.com)
bEiKtKYB

*TVN nabył 25 proc. udziałów w spółce Stavka za łączną kwotę 1,095 mln zł, z którą Grupa TVN zawarła pod koniec sierpnia porozumienie o ścisłej współpracy na polu technologicznym, reklamowym i programowym - poinformował TVN. *

Stavka jest posiadaczem koncesji na naziemne nadawanie programu U-TV. Porozumienie zakłada, że TVN zapewni wsparcie technologiczne w zakresie produkcji i nadawania kanału U-TV w ramach pierwszego multipleksu naziemnej telewizji cyfrowej.

W komunikacie poinformowano, że współpraca w zakresie sprzedaży reklam będzie polegała na włączeniu kanału U-TV do oferty Premium TV. Jednocześnie, U-TV uzyska dostęp do bogatych zasobów archiwalnych oraz treści informacyjnych Grupy TVN.

bEiKtKYD

Obserwuj kurs TVN na bieżąco

U-TV ma być interaktywnym kanałem społecznym i reportersko-interwencyjnym.

_ U-TV ma naszym zdaniem duży potencjał. Wierzymy, że obie strony odniosą korzyści ze współpracy w ramach Premium TV. Dzięki infrastrukturze grupy BESTA-FILM, do której należy Stavka i wsparciu Grupy TVN, U-TV będzie jedną z najciekawszych propozycji w ramach pierwszego multipleksu _ - powiedział, cytowany w komunikacie, Olgierd Dobrzyński, dyrektor Departamentu Rozwoju Biznesu TVN.

bEiKtKZe
giełda
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)