Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

U-Insure-U.com nie będzie na razie sprzedawał akcji Brokera

0
Podziel się:

U-Insure-U.com S.a.r.l. po wygaśnięciu w końcu czerwca lockup na posiadanych akcjach Brokera FM nie będzie na razie sprzedawał papierów właściciela radia RMF FM - poinformował wiceprezes Brokera Marek Dworak.

bELvUIcB

U-Insure-U.com S.a.r.l. po wygaśnięciu w końcu czerwca lockup na posiadanych akcjach Brokera FM nie będzie na razie sprzedawał papierów właściciela radia RMF FM - poinformował we wtorek PAP wiceprezes Brokera Marek Dworak.

"Na razie nie będziemy sprzedawać akcji. Ostatnio obroty podniosły się, a poza tym obecna cena akcji, patrząc na fundamenty spółki, jeszcze nie jest satysfakcjonująca. My uważamy, że będzie ona jeszcze wyższa" - powiedział Dworak.

"Nie mam nadzwyczajnych potrzeb wykorzystania tych środków na chwilę obecną, zwłaszcza, że mamy okres wakacyjny. Doszliśmy więc do wniosku, że poczekamy ze sprzedażą akcji" - dodał.

bELvUIcD

Według niego sprzedaż akcji Brokera przez U-Insure-U.com może być rozważana dopiero po wakacjach.

"Zobaczymy, jaka będzie sytuacja po wakacjach, we wrześniu, październiku, wtedy będziemy się nad tym zastanawiać" - powiedział.

Zobowiązanie do niesprzedawania akcji (lockup) wygasło 28 czerwca i dotyczyło wszystkich posiadanych walorów Brokera przez spółkę U-Insure-U.com, której największym udziałowcem jest Stanisław Tyczyński (jednocześnie prezes i największy akcjonariusz Brokera).

U-Insure-U.com posiada 245.071 akcji Brokera, co stanowi 7,43 proc. kapitału zakładowego tej spółki.

bELvUIde
KOMENTARZE
(0)