Notowania

vantage development
29.07.2014 11:34

Vantage Development kupił działkę we Wrocławiu

Rozpoczęcie budowy planowane jest na IV kwartał 2014 roku.

Podziel się
Dodaj komentarz
(domin_domin/iStockphoto)

Vantage Development kupił działkę we Wrocławiu, na której powstanie inwestycja z 65 mieszkaniami. Rozpoczęcie budowy planowane jest na IV kwartał 2014 roku - podała spółka.

_ - Rozpoczęcie inwestycji zaplanowaliśmy na IV kwartał bieżącego roku, a zakończenie na I kwartał 2016 roku. Sprzedaż planujemy rozpocząć jeszcze w drugiej połowie roku. Projekt będzie miał około 3.100 m kw. PUM. Przewidzieliśmy tam około 65 mieszkań o zróżnicowanym metrażu _ - powiedział, cytowany w komunikacie, Dariusz Pawlukowicz, członek zarządu dewelopera.

Zakup nieruchomości sfinansowany został z niedawno przeprowadzonej przez Vantage Development emisji obligacji, z której spółka pozyskała łącznie 36,8 mln zł.

W komunikacie podano, że deweloper negocjuje kolejne transakcje zakupu gruntów – przede wszystkim pod projekty mieszkaniowe, ale także parki handlowe.

_ - Na krótkiej liście mamy jeszcze kilka działek, zlokalizowanych w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu oraz na Górnym i Dolnym Śląsku _ - powiedział Pawlukowicz.

Tagi: vantage development, giełda, wiadomości, gospodarka, giełda na żywo
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz