Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Warto kupować akcje Agory

0
Podziel się

Tak uważają analitycy KBC Securities podtrzymali swoją rekomendację kupuj dla grupy medialnej Agora i obniżyli cenę docelową dla jednej akcji spółki o 1 proc. do 28,0 zł.

Warto kupować akcje Agory
(Money.pl/Tomasz Brankiewicz)
bEhZLpRx

Tak uważają analitycy analitycy KBC Securities podtrzymali swoją rekomendację _ kupuj _ dla grupy medialnej Agora i obniżyli cenę docelową dla jednej akcji spółki o 1 proc. do 28,0 zł.

W rekomendacji przyjęto kurs z 3 września, kiedy wynosił 25,15 zł. W poniedziałek ok. godz. 13:00 za jedną akcję spółki płacono 25,66 zł po spadku o 0,74 procent.

_ Agora sfinalizowała akwizycję Heliosa na warunkach, które są zbliżone do zapowiadanych. Jednak wyższe koszty wpłynęły negatywnie na wyniki operatora kin w I połowie roku, co skłoniło nas do obniżenia prognoz dla tej firmy. Obniżyliśmy prognozy dla wyniku EBITDA dla Heliosa o 7-8 proc. na lata 2011-2012. Spowodowała to obniżenie prognoz dla całej grupy o około 1 procent. Nasza prognoza wyniku EBITDA na 2010 r. dla całej Agory została podwyższona o około 2 proc. w związku z dodatkowym miesiącem konsolidacji Heliosa _ – czytamy w raporcie.

bEhZLpRz
bEhZLpSa
giełda
wiadomości
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(0)