Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Wezwanie Multimediów na akcje własne zakończone sukcesem

0
Podziel się:

W wezwaniu Multimediów Polska z 25 czerwca do zapisywania się na sprzedaż akcji spółki, zmienionym w zakresie liczby papierów objętych wezwaniem, we wtorek 7 września przyjęto zapisy, których liczba przekracza liczbę akcji objętych wezwaniem.

Wezwanie Multimediów na akcje własne zakończone sukcesem
(Monkeybusinessimages/Dreamstime)

_ W związku z zasadami nabywania akcji objętych wezwaniem określonymi w treści wezwania, wzywający nabędzie akcje objęte zapisami złożonymi w dniu 7 września 2010 roku na zasadzie proporcjonalnej redukcji w terminie wskazanym w treści wezwania. Zapisy złożone po dniu 7 września 2010 roku nie będą realizowane _ - napisano w komunikacie.

W ostatni poniedziałek WZA Multimediów Polska zgodziło się na skup z rynku dodatkowych 7,7 mln akcji własnych spółki, po 9,7 zł za sztukę, do umorzenia. Skup miał odbywać się w dniach 7-14 września.

W czerwcu Multimedia Polska wezwały do sprzedaży 17.889.184 akcji własnych, dających 11,68 proc. głosów na WZA, jednak już na początku sierpnia spółce udało się skupić wszystkie akcje objęte wezwaniem.

Pierwotnie Multimedia Polska oferowały 8,75 zł za akcję, ale pod koniec lipca spółka podwyższyła cenę w wezwaniu do 9,70 zł przy zapisach od 29 lipca do 4 sierpnia. W okresie od 5 sierpnia do 14 września obowiązywać miała cena 8,75 zł, która po poniedziałkowej decyzji akcjonariuszy została znów podwyższona do 9,7 zł za akcję.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)