Notowania

tarnów
13.07.2012 13:23

Wezwanie na Tarnów może zakończyć się sukcesem nawet bez...

W ocenie Vladimira Kantora, wiceprezesa grupy Acron, wezwanie na ZA Tarnów może zakończyć się sukcesem nawet w przypadku braku odpowiedzi ze strony Skarbu Państwa.

Podziel się
Dodaj komentarz
(azoty.tarnow.pl)

W ocenie Vladimira Kantora, wiceprezesa grupy Acron, wezwanie na ZA Tarnów może zakończyć się sukcesem nawet w przypadku braku odpowiedzi ze strony Skarbu Państwa. Jeśli wezwanie się nie powiedzie Acron powinien skoncentrować się na innych projektach._ _

_ - Deklarujemy gotowość do dalszych rozmów ze skarbem państwa. Tak jak wspominałem, możemy zakończyć wezwanie sukcesem nawet w przypadku braku odpowiedzi ze strony MSP _ - powiedział w trakcie czatu z inwestorami Kantor. Jeśli wezwanie się nie powiedzie Acron powinien skoncentrować się na innych projektach._ _

_ - Obecna oferta jest ostateczna. Jeśli inwestorzy negatywnie odpowiedzą na nasze wezwanie, będzie to dla nas wyraźny znak, że powinniśmy skoncentrować się na innych projektach nad którymi pracujemy _ - powiedział Kantor.

Wiceprezes odniósł się do informacji o możliwym zakupie ZA Puławy przez Tarnów._ - Plany te nie zmieniają naszej strategii. W tej chwili wiemy zbyt mało, aby właściwie ocenić te plany. Widzimy szanse, ale także liczne zagrożenia wynikające z takiej transakcji. Na razie trudno więc oceniać to w kategoriach projektu inwestycyjnego _ - powiedział.

Norica Holding, za której pośrednictwem rosyjski Acron ogłosił wezwanie na Zakłady Azotowe w Tarnowie, podwyższyła w piątek cenę w wezwaniu na z 36 zł na 45 zł. Acron zadeklarował gotowość rozliczenia wezwania i nabycia akcji pomimo nieuzyskania 66 proc. głosów na walnym zgromadzeniu akcjonariuszy Azotów Tarnów. Acron będzie przyjmować zapisy w wezwaniu do 16 lipca.

Tagi: tarnów, giełda, wiadomości, gospodarka, giełda na żywo
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz