Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Wycena tej spółki jest połowę wyższa od kursu jej akcji

0
Podziel się:

Analitycy DM BZ WBK, w raporcie z 5 lipca, podwyższyli rekomendację dla Barlinka do "kupuj" z "trzymaj". Jednocześnie obniżona została cena docelowa akcji spółki do 1,3 zł z 1,45 złotego.

Wycena tej spółki jest połowę wyższa od kursu jej akcji
(Dmitriy Shironosov/Dreamstime.com)

Analitycy DM BZ WBK, w raporcie z 5 lipca, podwyższyli rekomendację dla Barlinka do _ kupuj _ z _ trzymaj _. Jednocześnie obniżona została cena docelowa akcji spółki do 1,3 zł z 1,45 zł. Raport został przygotowany przy kursie 0,87 zł, a na wtorkowym zamknięciu akcje Barlinka wyceniano na 0,83 zł.
_ _

_ - Podnosimy naszą rekomendację dla Barlinka z 'trzymaj' do 'kupuj', ustalając nową 12-miesięczną cenę docelową na 1,30 zł, która implikuje 49 proc. potencjał wzrostu. Uważamy, że toczące się i planowane zmiany w zakresie przepisów dotyczących sprzedaży drewna i odnawialnych źródeł energii wpłyną na obniżenie cen drewna, stanowiącego główną grupę kosztów Barlinka _ - napisano w raporcie.
_ _

_ - Spowodowałoby to znaczący wzrost zysków spółki, do którego dodatkowo przyczyni się słabość polskiej waluty i poprawa asortymentu produktów _ - dodano.

giełda
wiadomości
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)