Notowania

htl
08.10.2009 14:26

Wyszogrodzki zostanie prezesem HTL Strefy

Po przejęciu przez Terantium Investments kontroli nad HTL-Strefą Wojciech Wyszogrodzki, dotychczasowy dyrektor generalny, utrzyma to stanowisko i zostanie też prezesem spółki.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Otnaydur/Dreamstime.com)

Dotychczasowy prezes Andrzej Czernecki będzie przewodniczącym rady nadzorczej HTL-Strefy - poinformował na konferencji prasowej Piotr Czapski, partner w EQT Partners, która jest w grupie z Terantium Investments.

Dodał, że EQT nie planuje radykalnych zmian w zatrudnieniu, ani w zarządzaniu spółką. Podstawą dalszego rozwoju HTL-Strefy będzie rozwój organiczny, ale też przejęcia i wejście na nowe rynki.

_ Plan jest taki, żeby pan Czernecki wszedł w skład rady nadzorczej, a Wyszogrodzki będzie dyrektorem generalnym i prezesem _ - powiedział Czapski.

_ Nie planujemy żadnych radykalnych zmian w tym, co _blank" href="http://www.money.pl/gielda/spolki_gpw/htl-strefa;sa,HTL,informacje.html">HTL-Strefa do tej pory robiła. Planujemy przyspieszenie tempa rozwoju organicznego, dalszy rozwój mocy produkcyjnych tych produktów, które są produkowane i produktów pokrewnych. Planujemy też rozwój nieorganiczny i wierzymy, że są możliwe dalsze przejęcia, a także rozwój geograficzny i kontrakty z nowymi kontrahentami" - dodał. _

_ Czapski zaznaczył, że fundusz nie przewiduje połączyć HTL-Strefy z jedną ze spółek, które ma w grupie. _

* _ [ Notowania spółek na GPW ]( http://www.money.pl/gielda/gpw/akcje/ ) _
* _ [ Indeksy GPW w Money.pl ]( http://www.money.pl/gielda/indeksy_gpw/ ) _
* _ [ Indeksy giełd na świecie ]( http://www.money.pl/gielda/swiat/ ) _
* _ [ Notowania GPW bez opóźnień tylko w serwisie Mystock.pl ]( http://www.mystock.pl/ ) _
Tagi: htl, giełda, wiadomości, gospodarka, giełda na żywo
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz