Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Wyższa cena docelowa dla TVN

0
Podziel się

Analitycy DI BRE Banku, w raporcie z 19 maja, podwyższyli cenę docelową akcji TVN do 17 zł z 16 zł poprzednio, podtrzymując rekomendację trzymaj.

Wyższa cena docelowa dla TVN
(Emily2k/Dreamstime.com)
bEiAHtYR

Analitycy DI BRE Banku, w raporcie z 19 maja, podwyższyli cenę docelową akcji TVN do 17 zł z 16 zł poprzednio, podtrzymując rekomendację _ trzymaj _.

Rekomendacja została wydana przy cenie 17 zł. Na zamknięciu wtorkowej sesji jedna akcja spółki kosztowała natomiast 16,35 zł.

_ - W pierwszym kw. 2010 r. spółka po raz pierwszy od końca 2008 r. zanotowała pozytywną dynamikę przychodów reklamowych. Wpływy z reklamy wzrosły w tym okresie o 3,9 proc. W naszej opinii powyższy wzrost daje wyraźny sygnał o poprawie sytuacji na polskim rynku reklamowym i sądzimy, że mimo negatywnego wpływu kwietniowej tragedii i 9-dniowej żałoby narodowej najbliższe dwa kwartały powinny przynieść dalszą poprawę sytuacji _ - napisano w raporcie.

bEiAHtYT

_ - W związku z powyższym zdecydowaliśmy się na podniesienie naszych prognoz dotyczących tegorocznego wzrostu przychodów reklamowych Grupy TVN z 4,6 proc. do 6,1 proc. Jednocześnie z uwagi na wciąż istotne czynniki ryzyka bez zmian pozostawiamy prognozę wzrostu wpływów z reklamy na 2011 rok na poziomie 5,5 proc. Jednocześnie dokonujemy obniżenia prognozy tegorocznego wyniku osiągniętego przez segment płatnej telewizji _ - dodano.

bEiAHtZu
giełda
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)