Notowania

technologie
24.04.2019 10:34

Wirtualna Polska i INNC mają zgodę UOKiK ws. utworzenia wspólnego przedsiębiorcy

Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów (UOKiK) wydał zgodę na utworzenie przez Wirtualna Polska Holding i Innc Limited wspólnego przedsiębiorcy pod nazwą Digitics, podał Urząd.

Podziel się
Dodaj komentarz
(WP.PL)
Jacek Świderski, prezes Grupy Wirtualna Polska (Fot: WP.PL)

"Zamierzona koncentracja przedsiębiorców polega na utworzeniu przez przedsiębiorców: Wirtualna Polska Holding S.A. z siedzibą w Warszawie, działającą w obszarze mediów i e-commerce oraz Innc Limited z siedzibą w Sliemie na Malcie, zajmującego się inwestycjami kapitałowymi, wspólnego przedsiębiorcy pod firmą Digitics Spółka Akcyjna, który będzie działał w sektorze usług finansowych" - czytamy w komunikacie.

Grupa Wirtualna Polska jest właścicielem jednego z dwóch najpopularniejszych w Polsce horyzontalnych portali internetowych - Wirtualnej Polski. Prowadzi również portal horyzontalny o2 oraz liczne specjalistyczne portale wertykalne, w tym w szczególności portale o tematyce biznesowej - Money.pl oraz Biztok, portale dotyczące nowych technologii - np. Dobreprogramy, portale o tematyce sportowej - np. Sportowe Fakty, oraz portale o charakterze rozrywkowym - np. Pudelek. Spółka jest notowana na GPW od maja 2015 r.

Tagi: technologie, media, telekomunikacja, giełda, wiadomości, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz