Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
budownictwo
21.10.2020 13:12

Dzień Otwarty w Grupie Murapol – w biurze lub on-line

Grupa Murapol, jeden z wiodących deweloperów mieszkaniowych w Polsce, przygotowała dla swoich klientów specjalną, jesienną promocję.

Podziel się
(Materiały prasowe)
Dzień Otwarty w Grupie Murapol

Informacja prasowa

Każdy kto kupi mieszkanie podczas Ogólnopolskiego Dnia Otwartego – organizowanego w sobotę, 24 października, będzie mógł wybrać atrakcyjny bonus. Wydarzenie zaplanowano w biurach sprzedaży dewelopera, a dodatkowo z promocji będzie można skorzystać również zdalnie.

Już w najbliższą sobotę, kupując nowe mieszkanie od dewelopera można zyskać albo dofinansowanie w wysokości 500 zł brutto/mkw. na wykończenie zakupionego lokalu mieszkalnego, albo zewnętrzne miejsce postojowe za 0 zł, o ile kupuje się mieszkanie o pow. min. 50 mkw.

Przykładowo, kupując tego dnia lokal mieszkalny o pow. 45 mkw. i wybierając pierwszy bonus, zyskać można 22 500 zł brutto. Z kolei własne miejsce postojowe za 0 zł to nie tylko oszczędność sporej kwoty, ale też wygoda w codziennym życiu już po zamieszkaniu w nowym lokalu.

Promocja dostępna w biurze lub zdalnie

Podczas Ogólnopolskiego Dnia Otwartego w Grupie Murapol, klienci mogą liczyć na wsparcie i pomoc doradców dewelopera w wyborze mieszkania najlepiej odpowiadającego indywidualnym preferencjom. Będą mogli także skorzystać z porad ekspertów kredytowych, którzy bezpłatnie wyliczą zdolność klienta i na tej podstawie znajdą najbardziej opłacalną opcję finansowania zakupu nowego mieszkania.

Z promocyjnej oferty będzie można skorzystać w sobotę, 24 października w godzinach 9:00 – 14:00 w biurach sprzedaży we wszystkich miastach, w których Grupa Murapol oferuje mieszkania tj.: w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Łodzi, Wrocławiu, Bydgoszczy, Gdyni, Katowicach, Toruniu, Gliwicach, Mikołowie, Tychach oraz w Siewierzu.

Dostosowując się do obecnej, trudnej sytuacji oraz wychodzą naprzeciw oczekiwaniom klientów, deweloper umożliwia również zdalne skorzystanie z promocji podczas Ogólnopolskiego Dnia Otwartego - bez wychodzenia z domu. Deweloper z myślą o bezpieczeństwie swoich klientów wprowadził już kilka miesięcy temu wideo-rozmowy z doradcami, a także opcję podpisywania umów rezerwacyjnych online. Również w ten sposób można kupić mieszkanie i wybrać dla siebie bonus oferowany podczas Dnia Otwartego. Aby skorzystać z tej opcji podczas sobotniego wydarzenia warto zgłosić to wcześniej i już teraz wejść na murapol.pl, by umówić się na wideo-rozmowę z doradcą klienta dewelopera.

W ofercie mieszkania z pakietem antysmogowym i opcją smart

Warto podkreślić, że Grupa Murapol oferuje mieszkania z opcją smart home. To szereg innowacyjnych rozwiązań technologicznych, które realnie przekładają się na oszczędności sięgające nawet 23% w skali roku. System Murapol Appartme wyróżnia się na tle tego typu rozwiązań oferowanych przez branżę deweloperską. Przede wszystkim daje możliwość sterowania mediami w mieszkaniu zarówno za pomocą aplikacji mobilnej, jak i unikatowego wśród deweloperów rozwiązania - manualnego przycisku - tzw. funkcji hotelowej. Rozwiązanie pozwala też chronić mieszkanie przed zalaniem dzięki systemowi sterowania głównymi zaworami wody. Jej dopływ można zamykać i otwierać nawet wtedy, gdy przebywamy poza domem. Dodatkowo oferowane mieszkania posiadają pakiet antysmogowy, który zapewnia czyste powietrze wewnątrz niezależnie od aury i warunków na zewnątrz, a także chroni przed zanieczyszczeniami, smogiem, pyłkami, kurzem, grzybami oraz innymi alergenami.

Informacja prasowa

Tagi: budownictwo, developer, grupa murapol, murapol
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące