Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na
Informacja prasowa: Fale loki Koki

Fryzjerzy Fighterzy dla Ukrainy - inicjatywa Fale Loki Koki

Podziel się:

Fale Loki Koki - największy w Polsce Dom Marek profesjonalnych produktów do włosów, rusza z inicjatywą Fryzjerzy Fighterzy dla Ukrainy. Celem inicjatywy jest zaoferowanie miejsca pracy osobom, które opuściły Ukrainę i chcą kontynuować pracę w zawodzie fryzjera. Zespół Fale Loki Koki stworzył dedykowaną stronę internetową, na której fryzjerzy mogą zgłaszać gotowość do przyjęcia do pracy w swoim salonie osoby pochodzące z Ukrainy. Stronę można wyświetlać w dwóch językach.

Fryzjerzy Fighterzy dla Ukrainy - inicjatywa Fale Loki Koki
(materiały partnera)

Strona jest otwarta na zgłoszenia od wszystkich salonów w Polsce.

Na stronie http://fryzjerzyfighterzy.pl/ znajdziecie krótki formularz do wypełnienia przez właścicieli salonów fryzjerskich. Możliwe jest zaoferowanie miejsca pracy oraz, jeśli jest taka możliwość, miejsce zamieszkania. Zgłoszenia są weryfikowane, zanim pojawią się na stronie. Strona jest przetłumaczona, tak aby obywatele Ukrainy bez przeszkód mogli się zapoznać z ofertami pracy. Fale Loki Koki proponują zestaw startowy (narzędzia i urządzenia, niezbędne do wykonywania pracy pracy) dla salonów, które wezmą udział w inicjatywie i zatrudnią osobę pochodzącą z Ukrainy.

Fale Loki Koki to organizacja zajmująca się hurtową i detaliczną sprzedażą oraz dystrybucją kosmetyków, sprzętów elektrycznych i akcesoriów fryzjerskich. Od początku angażuje się w pomoc osobom, które w obliczu wojny uciekły z Ukrainy, wysyłając produkty pierwszej potrzeby. Inicjatywa Fryzjerzy Fighterzy dla Ukrainy ma na celu ułatwienie nowego startu tym osobom i zapewnienie im miejsca pracy, aby mogły kontynuować karierę w zawodzie fryzjera. Założyciel FLK - Waldemar Kotecki, związku z inicjatywą, skierował kilka słów do fryzjerów w Polsce w: "Wiemy, że macie ogromne serca, które niejednokrotnie nas zaskakiwały, wzruszały i potwierdzały, że nie ma Wam równych! Działając wspólnie stworzymy lepsze jutro dla osób, które utraciły stabilizację życiową oraz swoje dotychczasowe miejsca pracy."

Informacja prasowa: Fale loki Koki
Źródło:
money.pl