Notowania

Impact mobility rEVolution’19. Transmisja live na money.pl

Impact mobility rEVolution’19 to największe wydarzenie poświęcone mobilności, przemysłowi transportowemu, energetyce i zaawansowanym technologiom w Polsce. Ciąg dalszy już dzisiaj o godz. 10.

Podziel się
Dodaj komentarz

Impact mobility rEVolution’19 gromadzi kluczowych graczy ze świata motoryzacji, transportu, smart city i administracji państwowej.

Uczestnicy będą dyskutować o nowych sposobach myślenia o transporcie, jak używać technologii i danych, by łączyć ze sobą ludzi oraz miejsca, jak zwiększać efektywność transportu bez szkód dla środowiska, przy utrzymaniu bezpieczeństwa.

Na scenie Impact mobility rEVolution’19 pojawią się liderzy z biznesu, nauki, administracji czy szefowie startupów zmieniających zastane modele biznesowe i społeczne.

Dyskusje będą toczyć się w ramach 6 ścieżek tematycznych – e-mobility, finansowanie i inwestycje (w tym partnerstwo publiczno-prywatne), mobilność w miastach, mobilność jako usługa, czysty i zrównoważony transport oraz zielona fabryka.

Zapraszamy do bezpłatnej transmisji live z wydarzenia, które odbywa się w Katowicach. Wystarczy włączyć powyższy player.

Szczegółowa agenda wydarzenia na stronie wydarzenia.

Tagi: impact, gospodarka, impact mobility 2019
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz
09-10-2019

AgataFantastyczny pomysł, aby streamować takie eventy!

Rozwiń komentarze (1)