Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na
oprac. KOL
|
Artykuł poleca ImpatCEE

Impact'21. Biznesowe wsparcie dla startupów

0
Podziel się:

DNA startupów to odkrywanie nieodkrytego – przekonuje Marcin Seniuk, dyrektor departamentu rozwoju startupów Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości. PARP jest jednym z nielicznych partnerów biznesowych w Polsce, który aktywnie wspiera startupy.

Impact'21. Biznesowe wsparcie dla startupów
Rozmowa money.pl z Marcinem Seniukiem, dyrektorem departamentu rozwoju startupów Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości (wp.tv)

- DNA startupów to odkrywanie nieodkrytego. Sprawdzanie jak produkt czy usługa zachowa się w zderzeniu z rynkiem, gdzie można szukać klientów, sprzedaży – mówi Marcin Seniuk, dyrektor departamentu rozwoju startupów Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości. - Nie inaczej jest w czasach pandemii.

To co ważne dla przedsiębiorców, to wciąż duże możliwości finansowania inwestycji jak i pomysłów, które rodzą się w startupowym otoczeniu.

Kto i jak finansuje te firmy?

Gdzie szukać wsparcia, gdy mamy pomysł na biznes?

Zapraszamy do wysłuchania rozmowy z Marcin Seniukiem, dyrektorem departamentu rozwoju startupów Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości.

Zobacz także: Impact'21_Marcin Seniuk PARP

Impact CEE to ważne wydarzenie w Europie Środkowej i Wschodniej, które skupia się na innowacjach i rozwoju gospodarczym. W Warszawie, w hybrydowej formule – część ekspertów jest na miejscu, część łączy się zdalnie – od 12 do 13 maja trwała wiosenna edycja Impact’21. Eksperci – łącznie ponad 300 osób – dyskutowali na szereg tematów pogrupowanych w 15 obszarów. Wśród nich były takie kwestie jak m.in. transformacja energetyczna, zielona ekonomia, Krajowy Plan Odbudowy, rozwój lokalnego e-commerce, cyberbezpieczeństwo czy rola kobiet w biznesie.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Artykuł poleca ImpactCEE

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
money.pl
KOMENTARZE
(0)