Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na
oprac. Krzysztof Olszewski
|
aktualizacja

Industry 4.0 Meeting Point. Spotkania ekspertów zamiast gadających głów

14
Podziel się:

3 czerwca przemysł spotyka się online. Podczas Industry 4.0 Meeting Point przeniesiemy do sieci realny networking i spotkania 1 na 1.

Industry 4.0 Meeting Point. Spotkania ekspertów zamiast gadających głów
Industry 4.0 Meeting Point. Spotkania ekspertów zamiast gadających głów (materiały partnera)

Artykuł powstał przy współpracy z ImpactCEE

Industry 4.0 Meeting Point to zupełnie nowa formuła spotkania online dla przemysłu. Kluczową jego wartością są spotkania 1:1 – nie tylko z ekspertami z doświadczonych firm przemysłowych i technologicznych, ale także innymi uczestnikami.

Trzeba rozmawiać a nie tylko słuchać

Industry 4.0 Meeting Point przenosi do sieci networking, w jakim do tej pory mogliśmy uczestniczyć na dużych kongresach i targach. To uczestnicy decydują kiedy, z kim i na jaki temat chcą rozmawiać.

- Cała aktywność biznesowa od kilku miesięcy toczy się sieci – nigdy wcześniej oferta edukacyjna i rozwojowa dostępna online nie była jeszcze tak bogata. Jednak ludzie są już zmęczeni kolejnymi webinarami, które polegają na kilkugodzinnych, jednostronnych wykładach. Stąd pomysł na Industry 4.0 Meeting Point – wydarzenie, którego kluczową wartością są spotkania i rozmowy 1:1 – mówi Bartosz Józefowski, wicedyrektor Krakowskiego Parku Technologicznego i zespołu Digital Innovation Hub KPT.

30 minut na spotkanie 1 na 1

Wydarzenie startuje 3 czerwca o godz. 9.00. Uczestnicy mają do dyspozycji prawie 20 slotów, które trwają po 30 minut. W tym czasie mogą umawiać się na prywatne spotkania z ekspertami i praktykami m.in. z firm ASTOR (automatyzacja produkcji, robotyzacja), T-mobile (łączność w sieci 5G, campus network), Instytut Kościuszki (cyberbezpieczeństwo) czy BIM Klaster (modelowanie informacji o budynku).

- To wydarzenie dla wszystkich tych, którzy szukają lub posiadają ciekawe rozwiązania w obszarze przemysłu. Chcemy dać im możliwość spotkania – tak, jak miałoby to miejsce na każdym „normalnym” kongresie czy targach branżowych – dodaje Bartosz Józefowski.

Oprócz spotkań 1 na 1, od 9.00 do 13.00 mogą oglądać prezentacje na dwóch scenach:

  • Deep Dive, na której eksperci z firm takich, jak: ASTOR, T-mobile, Instytut Kościuszki czy BIM Klaster, zaprezentują konkretne historie wdrożeń technologii Przemysłu 4.0 do fabryk;
  • Inspire, gdzie kilkadziesiąt startupów zaprezentuje swoją ofertę w krótkich, 5-minutowych slotach.

Industry 4.0 Meeting Point to wydarzenie towarzyszące Impact re:action. Organizatorem wydarzenia jest hub4industry Digital Innovation Hub.

Więcej informacji oraz rejestracja na stronie: www.meetingpoint.hub4industry.pl

hub4industry Digital Innovation Hub

To hub Krakowskiego Parku Technologicznego oraz firm: ASTOR i T-mobile, uczelni: Akademii Górniczo-Hutniczej i Politechniki Krakowskiej, a także ekspertów z BIM Klaster i Instytutu Kościuszki.

Razem tworzy kompleksowy punkt wsparcia dla firm przemysłowych, które chcą wprowadzić do swoich fabryk rozwiązania Przemysłu 4.0.

Integruje kluczowe technologie i rozwiązania Fabryki Przyszłości: łączność w sieci 5G, automatyka i robotyka, IIoT, sztuczna inteligencja (AI), rozszerzona i wirtualna rzeczywistość (AR i VR), cloud computing, technologia BIM, druk 3D.

Pomaga przedsiębiorstwom w poprawie ich konkurencyjności na rynku, w głównej mierze poprzez pracę nad procesami produkcyjnymi.
Dowiedz się więcej: www.hub4industry.pl

Krakowski Park Technologiczny

Od 20 lat współtworzy warunki dla rozwoju przedsiębiorczości. Od 10 lat prowadzi Inkubator Technologiczny przeznaczony dla początkujących firm z branży IT. Wspiera i inspiruje społeczność startupową organizując szereg wydarzeń, które pomagają weryfikować biznesowe pomysły: warsztaty, hackatony i konferencje. Realizuje program akceleracyjny KPT ScaleUp. Firmy mogą liczyć na wsparcie funduszy zalążkowych, zwolnienia podatkowe w ramach programu Polska Strefa Inwestycji i preferencyjne warunki wynajmu powierzchni biurowych. Szczególne miejsce w KPT zajmują Przemysł 4.0 i branża growa. KPT współpracuje także z międzynarodową EIT Digital, której celem jest napędzanie cyfrowej transformacji w Europie.

Partnerzy wydarzenia

Impact CEE, Fundacja Platforma Przemysłu Przyszłości oraz Agencja Rozwoju Przemysłu.

Artykuł powstał przy współpracy z ImpactCEE

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(14)
przypominam ż...
4 lata temu
hub4industry Digital Innovation Hub , Industry 4.0 Meeting Point co to qźwa jest ??
NIE UWIERZYSZ...
4 lata temu
ALE !!! JAK JUZ PRZETESTOWALI 5G I JEZELI WYCOFAJA TO MIEJ PEWNE ZE WPROWADZA NASTEPNIE PO CZICHU W INNEJ POSTACZI !!!! A TO CI GWARANTUJE !! BO TO BENDZE WYMAGACZ KONKURENCJA WIEC CO LEPSZE EPIEDEMIA CZY 5G ?????? A MOZE TAK EPIDEMIA i 5G
Menn
4 lata temu
Wszak pasmo 700 na którym ma pracować G5 było przydzielone dla BVBT czyli telewizji , no i tym samym moce nadajników są znacznie większe. Dla jasności bezpieczne promieniowanie fal radiowych to 10 Wat na m2 .
KKKK
4 lata temu
Won z tym 5G !!
johny
4 lata temu
W USA bardzo dobrze sprzedaje się krem przeciw działaniu 5 G,sprowadzić trzeba go jak najszybciej do Polski,zbyt zapewniony.