Notowania

30.08.2011 09:40

Łopiński: PiS nie jest dobrze traktowane w mediach

Tak twierdzi Maciej Łopiński, były współpracownik Lecha Kaczyńskiego.

Podziel się
Dodaj komentarz
(PAP/Jacek Turczyk)

Maciej Łopiński, który był ministrem w Kancelarii Prezydenta Lecha Kaczyńskiego, ocenia, że debaty telewizyjne z udziałem liderów politycznych należy traktować jako show medialne.

Kandydat do Sejmu z ramienia PiS powiedział w radiowej Trójce, że nie należy przywiązywać zbyt dużej wagi do telewizyjnych debat. Maciej Łopiński dodał, że niektóre z nich prowadzą wręcz do absurdu, jak ostatnia dyskusja przed kamerami premiera Donalda Tuska z wicepremierem Waldemarem Pawlakiem.

Jego zdaniem nie jest wykluczone, że _ następnym razem Donald Tusk będzie rozmawiał z Donaldem Tuskiem i będzie mówił, że jest dobrze, bo tak to wyglądało. Premier mówił, że jest dobrze, wicepremier potwierdzał _.

Maciej Łopiński nie jest przekonany, czy liderzy partii, z list której startuje do Sejmu, powinni brać udział w debatach telewizyjnych. Zwrócił uwagę, że PiS często nie może liczyć na traktowanie w mediach na równi, z innymi ugrupowaniami.

POSŁUCHAJ WYPOWIEDZI MACIEJA ŁOPIŃSKIEGO:

Maciej Łopiński podkreślił, że nie przesądza, czy politycy PiS wezmą udział w debatach. Wyraził jednak przekonanie, że wyborcy bez telewizyjnych dyskusji polityków i tak są zdecydowani, na kogo głosować. Jak dodał, głównym motywem kampanii wyborczej powinna być gospodarka.

Czytaj więcej na temat kampanii PiS
[ ( http://static1.money.pl/i/h/133/t130693.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/dlaczego;pis;nie;chce;debaty,89,0,898649.html) "Chocholi taniec" PiS. Bo nie chcą debaty Adam Hofman uważa, że na radzie nie ma sensu debatować.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/120/t155000.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/kaczynski;skraca;wystapienia;pis;lagodzi;wizerunek,160,0,898464.html) Ekspert: PiS miesza w głowach wyborcom PO Hasło wyborcze partii jest mieszaniną wątków lewicowych i prawicowych.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/39/t136999.jpg ) ] (http://prawo.money.pl/aktualnosci/wiadomosci/artykul/znamy;haslo;wyborcze;pis;zaskakuje,81,0,898385.html) "Tusk podporządkował Polskę Rosji Putina" Na konwencji we Wrocławiu zostały też ogłoszone nazwiska osób zajmujących pierwsze miejsca na listach wyborczych.
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz