Notowania

Mikołaj Kunica: postanowiliśmy wyróżniać liderów polskiej gospodarki

- Po blisko 20 latach obecności na mapie polskich mediów internetowych i ugruntowaniu pozycji lidera wśród serwisów ekonomicznych, redakcja money.pl stawia kolejny krok - pisze Mikołaj Kunica, Redaktor Naczelny Serwisów Finansowych WP i money.pl.

Podziel się
(WP.PL)
Mikołaj Kunica

Docierając każdego dnia z najbardziej aktualnymi informacjami do półtora miliona Polaków ułatwiamy im poruszanie się po świecie finansów, gospodarki i prawa.

Mając szeroki obraz rynkowych trendów, obserwując codzienną biznesową praktykę tysięcy podmiotów gospodarczych staramy się zrozumiałym, ale stroniącym od komunałów językiem opisywać kierunek polskiej transformacji.

W oparciu o ten fundament postanowiliśmy wyróżniać liderów polskiej gospodarki, ludzi oraz firmy, które nadają ton ekonomii i biznesu. Dlatego w 2019 roku po raz pierwszy przyznamy Nagrodę Money.pl. w 3 kategoriach:

- Człowiek Roku Money.pl
- Firma Roku Money.pl
- Technologia, która zmieniła zasady gry

Przy całym doświadczeniu zgromadzonym w naszej redakcji zdajemy sobie sprawę, że dziennikarski punkt widzenia warto uzupełnić o perspektywę dostępną wyłącznie praktykom. Przystępując do tego projektu, od początku wiedzieliśmy, że o jego sile decydować będzie również to, jakich ekspertów uda nam się zaprosić do współpracy. Tak stworzyliśmy Kapitułę Nagrody, oddając w jej ręce proces nominowania i wyłaniania laureatów.

Tworzą ją wybitne osobowości i eksperci, których dorobku nie trzeba przedstawiać. Niech wybrzmią zatem nazwiska: Pawła Borysa, Michała Brańskiego, Sebastiana Buczka, Janusza Filipiaka, Mateusza Juroszka, Anny Streżyńskiej i Łukasza Wejcherta.

Skład Kapituły uzupełnia strategiczny partner Nagrody - Fundacja Impact. Jesteśmy też wdzięczni za zaufanie, jakim od samego początku obdarzyli nas Honorowi Partnerzy Nagrody: Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii oraz Polski Fundusz Rozwoju.

W tej sekcji sukcesywnie prezentować będziemy sylwetki osób, firm oraz opisy wyjątkowych technologii nominowanych do Nagrody Money.pl. Życząc dobrej lektury, już dziś zapraszam na wielki finał, który odbędzie się 22 maja w Krakowie, w trakcie Kongresu Impact’19.

Mikołaj Kunica
Dyrektor Zarzadząjacy Biznes,
Redaktor Naczelny Serwisów Finansowych WP i money.pl

Zwycięzców poznamy podczas Gali finałowej Nagrody Money.pl, która odbędzie się w ramach Kongresu Impact'19 organizowanego przez Fundację Impact, w dniach 21-22.05.2019.

+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące