Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
aktualizacja

#moneypomaga. Dzięki ich pracy auta wyglądają lepiej niż po wyjeździe z salonu!

0
Podziel się

Dlaczego dzisiejsze samochody tak szybko się starzeją i jak zachować ich doskonały stan i wysoką wartość przez długie lata?

#moneypomaga. Dzięki ich pracy auta wyglądają lepiej niż po wyjeździe z salonu!
bEraHzsl

Artykuł powstał we współpracy z firmą KTOPANU.pl

To jest artykuł w ramach akcji #moneypomaga. Mierzysz się z kryzysem? Zgłoś swoją firmę i wypromuj ją na łamach money.pl. Szczegóły akcji znajdziesz tutaj.

"Ale to już było i nie wróci więcej…"

Wiele osób zastanawia się, czemu kupując samochód 20 lat temu, mogliśmy cieszyć się jego znakomitym wyglądem i stanem technicznym przez cały okres eksploatacji, a teraz lakier naszego dwuletniego samochodu rysuje się nawet, gdy zbyt intensywnie na niego spoglądamy, a spod nadkoli wychyla się rdza. Dlaczego tak się dzieje i co możemy na to poradzić, wiedzą fachowcy z firmy KTOPANU.pl, która na co dzień kompleksowo zabezpiecza samochody.

bEraHzsn

Nowy nie znaczy zabezpieczony

Większa rotacja samochodów, wyśrubowane normy związane z ekologią oraz coraz większe parcie na optymalizację kosztów produkcji sprawiają, że nasz pojazd mimo imponującego zaawansowania technicznego swoją trwałością w niczym nie przypomina swoich rodziców i dziadków. Cienkie i miękkie lakiery oraz prawie nieistniejące fabryczne zabezpieczenia antykorozyjne to pięta Achillesa większości współcześnie produkowanych modeli.
Życie w ciągłym biegu, nieprofesjonalna pielęgnacja, myjnie automatyczne, czynniki atmosferyczne, chemia drogowa – to wszystko sprawia, że nasz bezbronny, nowy samochód narażony jest na destruktywne procesy, które kiedyś potrzebowałyby nawet kilkunastu lat, aby poważnie naruszyć nasz pojazd.
Świadomość istnienia problemu to pierwszy i najważniejszy krok do jego rozwiązania.

bEraHzst

Auto dla wielu z nas to coś więcej niż środek transportu – możemy cieszyć się jego doskonałym wyglądem i wysoką wartością latami. Na pomoc przychodzą profesjonalne zakłady specjalizujące się w wysokiej klasy zabezpieczeniach samochodowych – czyli w obszarze, w którym dzisiejsze samochody mają poważne niedociągnięcia. Jedną z takich firm jest KTOPANU.pl.

Sama nazwa pochodząca od słynnego związku frazeologicznego funkcjonującego w branży motoryzacyjnej nasuwa jednoznaczne skojarzenia, że coś na rynku poszło nie tak i ktoś musi ten problem profesjonalnie zaadresować.
KTOPANU.pl zajmuje się kompleksowym zabezpieczaniem każdego samochodu w zakresie: zabezpieczania lakieru (powłoki zabezpieczające od twardych wosków klasy premium, przez wielowarstwowe powłoki ceramiczne, aż po folie ochronne), zabezpieczenia antykorozyjne podwozi i profili zamkniętych, zabezpieczenia elementów plastikowych, gumowych oraz tapicerek zarówno materiałowych, jak i skórzanych.

Czy naprawdę potrzebujemy tego wszystkiego?

– Najbardziej wymagający klienci decydują się na pełen pakiet zabezpieczeń. Samochód to dla nich inwestycja na lata i chcą czerpać z niego pełnię satysfakcji, ale bywają też klienci zainteresowani tylko konkretnym segmentem zabezpieczeń. Bez względu na to, na co decyduje się klient, efekt jest fenomenalny, a wiem, o czym mówię, bo wszystkie nasze produkty zweryfikowaliśmy na własnych samochodach. Każdy samochód przed zabezpieczeniem doprowadzany jest do stanu idealnego na przykład poprzez wieloetapowe polerowanie lakieru lub usuwanie ognisk korozji z podwozia i zabezpieczanie ich przed położeniem docelowej powłoki. Dopiero samochód doprowadzony do takiego stanu może zostać zabezpieczony.
Przykładowo powłoka ceramiczna daje nie tylko zabezpieczenie mechaniczne lakieru, ale potęguje też osiągnięty polerowaniem efekt wizualny. Zwiększa też tak zwaną hydrofobowość przez co woda nie może trzymać się na powierzchni samochodu i z dużą łatwością z niego ścieka, co ułatwia pielęgnację i utrzymanie samochodu w czystości. Dzięki powłoce na szyby na autostradzie praktycznie nie używam wycieraczek, a po zabezpieczeniu podwozia temat korozji dla mnie nie istnieje – zapewnia Andrzej Żurawik, członek zarządu KTOPANU.pl.

bEraHzsu

Czy to zabezpieczenia tylko dla aut z najwyższej półki?

W branży panuje opinia, że są to usługi tylko dla aut klasy premium, co nie jest do końca prawdą. Owszem, auta klasy premium to nie rzadkość w KTOPANU.pl, ale tak naprawdę to usługi premium dla użytkowników o najwyższych oczekiwaniach.
Mówimy tu o Kliencie świadomym, dla którego samochód to pasja i znacząca inwestycja.
– W naszych progach gościmy zarówno mercedesa za milion złotych, jak i doskonale znaną na polskich drogach Toyotę Corollę – oba te samochody łączy świadomy właściciel chcący spokoju ducha, doskonałego wyglądu i wysokiej wartości samochodu przez okres jego eksploatacji – dodaje Michał Majewski, członek zarządu KTOPANU.pl.

Artykuł powstał we współpracy z firmą KTOPANU.pl.

bEraHzsO
KOMENTARZE
(0)