Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
aktualizacja

#moneypomaga. Haru Stories. Puzzle z historią

1
Podziel się

Naszą misją jest pobudzanie i inspirowanie wyobraźni najmłodszych oraz wzbudzanie ciekawości wśród tych, którzy myślą, że już dorośli.

#moneypomaga. Haru Stories. Puzzle z historią
bDZqWjIR

Artykuł powstał we współpracy z firmą Haru Stories.

To jest artykuł w ramach akcji #moneypomaga. Mierzysz się z kryzysem? Zgłoś swoją firmę i wypromuj ją na łamach money.pl. Szczegóły akcji znajdziesz tutaj.

Uważamy, że proces układania puzzli jest czymś ekscytującym i wyjątkowym. Rozumiemy, że ceniona jest nie tylko złożoność puzzli, ale także sam obraz. Z tego powodu stworzyliśmy puzzle, które opowiadają historię nowego świata Haru.

bDZqWjIT

Czym dokładnie są historie Haru?

Puzzle! Każda ilustracja pokazuje swoją unikalną część historii, którą poznasz nie tylko podczas układania puzzli, ale także podczas czytania opowieści przekazywanej przez jednego z mieszkańców Haru. Każde pudełko puzzli zawiera list od głównego bohatera świata Haru, gdzie można znaleźć link do historii. To jest opowieść, która pokazuje, jak małe marzenie oraz próby osiągnięcia jego małymi krokami, mogą doprowadzić do czegoś wielkiego. To jest opowieść o Festiwalu Życia, który posiada szczególne miejsce w sercu każdej postaci, która związała swoje życie z tym magicznym miejscem. Ta kolekcja opowie ci o jednym dniu w roku, kiedy wszystkie stworzenia z różnych części świata Haru spotykają się razem. Historia opowiada o wartościach rodzinnych, marzeniach i oczywiście wyzwaniach.
Kolekcja „Festiwal” zawiera 4 pojedyncze obrazki; przy posiadaniu każdego z nich lub kilku, można je łączyć w 1 duży obraz.

bDZqWjIZ

Dlaczego Historie Haru są wyjątkowe?

Chcemy, abyś miłośnicy układania puzzli stały częścią czegoś, czego nigdy wcześniej nie były. Dlatego każda ilustracja jest oryginalna i dopracowana w każdym szczególe, którym, mamy nadzieję, będziesz zainteresowany.
Uwielbiamy ten pomysł istnienia innego świata, który nie wygląda jak nasz. Nie twierdzimy, że jest lepszy czy gorszy, jest po prostu inny.
Uważamy, że puzzle to klasyka. To niesamowity sposób na spędzenie czasu z przyjaciółmi, rodziną, a nawet kotem. Ale tym, co może uczynić ten czas jeszcze lepszym, jest puzzle, w których się chce obserwować szczegóły i się zastanawiać nad historią.
Nadal kochamy to, co robimy.
Nadal robimy to z pasją.
I możesz być tego częścią.

W jaki sposób możesz nas wesprzeć?

Otóż możesz wybrać swój ulubiony motyw Haru i zakupić część kolekcji wraz z dostępem do ebook z naszej strony Haru Stories lub strony Allegro, lub podzielić się tę publikacją na Facebooku.

Artykuł powstał we współpracy z firmą Haru Stories.

bDZqWjJu
KOMENTARZE
(1)
Paweł
11 miesięcy temu
O, wreszcie cos ciekawego !