Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

#moneypomaga. Polacy zaprojektowali innowacyjną i higieniczną klamkę

0
Podziel się

Polska firma Wystawa Klocków zaprojektowała specjalne nakładki na klamki umożliwiające bezpieczne otwieranie drzwi – nie tylko w czasie epidemii.

#moneypomaga. Polacy zaprojektowali innowacyjną i higieniczną klamkę
bDZrePat

Artykuł powstał we współpracy z firmą Wystawa Klocków.

To jest artykuł w ramach akcji #moneypomaga. Mierzysz się z kryzysem? Zgłoś swoją firmę i wypromuj ją na łamach money.pl. Szczegóły akcji znajdziesz tutaj.

Innowacyjny gadżet powstał z konieczności zachowania środków ostrożności, w dobie powrotów do wykonywania dawnych obowiązków, przy jednoczesnym dbaniu o bezpieczeństwo pracowników, klientów i wszystkich innych osób.
Firma kojarzona dotychczas z organizowaniem, na terenie całej Europy, spektakularnych Wystaw z popularnych klocków, podjęła się produkcji nakładki nazwanej „bezdotykową klamką”, nie tylko z uwagi na czas pandemii.
Może ona stać się skuteczną bronią nie tylko w walce z koronawirusem, ale także dziesiątkami innych drobnoustrojów. Bezdotykowa klamka to gadżet, na który zapotrzebowanie było już od dawna.

bDZrePav

Otwierasz drzwi, masz czyste dłonie

– Doskonale pamiętamy czasy jeszcze sprzed pandemii, kiedy wychodząc z toalety na stacji benzynowej czy restauracji, po umyciu rąk usiłowaliśmy otwierać drzwi łokciem – mówi menedżer projektu Rafał Szymański

– Dzięki naszemu gadżetowi nie tylko nie musimy dotykać drzwi dłonią, ale również otwieranie i zamykanie drzwi łokciem staje się niezwykle wygodne. Nasz produkt to „bezdotykowa klamka” i właśnie w tych słowach zawarta jest idea otwierania oraz zamykania drzwi bez dotykania ich dłonią.
Bezdotykowa klamka całkowicie eliminuje konieczność używania dłoni do otwierania drzwi.

bDZrePaB

Ma kształt platformy, która po łatwym zamontowaniu na klamce, pozwala na otwieranie i zamykanie drzwi za pomocą łokcia lub przedramienia. Zasadę jej działania doskonale prezentuje poniższy film.

Gdzie bezdotykowa klamka sprawdzi się najlepiej?

Produkt znajdzie swoje zastosowanie w biurach, instytucjach, urzędach, restauracjach, gabinetach lekarskich, salonach fryzjerskich i kosmetycznych, siłowniach, klubach fitness, czyli w lokalizacjach, z których każdego dnia korzysta wiele osób (zarówno pracowników, jak i wizytujących gości). Po prostu wszędzie tam, gdzie przebywają ludzie.

Więcej informacji na temat produktu znajduje się na portalu bezdotykowaklamka.pl.

bDZrePaC

Artykuł powstał we współpracy z firmą Wystawa Klocków.

bDZrePaW
KOMENTARZE
(0)