Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na
oprac. Krzysztof Olszewski
|
aktualizacja

#moneypomaga. Trzy pokolenia optyków

2
Podziel się:

Pierwszy Salon Optyczny naszej rodziny został otwarty w 1969 r. przy ulicy Wilczej w Warszawie. W tamtych czasach był to jeden z pierwszych prywatnych zakładów optycznych w Polsce – napisali do Money.pl założyciele firmy Salon Optyczny Smolińscy.

#moneypomaga. Trzy pokolenia optyków
(Pixabay)

Artykuł powstał we współpracy z Salonem Optycznym Smolińscy.

To jest artykuł w ramach akcji #moneypomaga. Mierzysz się z kryzysem? Zgłoś swoją firmę i wypromuj ją na łamach money.pl. Szczegóły akcji znajdziesz tutaj.

Obecny Salon Optyczny Smolińscy wraz z Gabinetem Okulistycznym prowadzony jest przy ulicy Marszałkowskiej 55/73 od 1997 roku – w samym sercu stolicy. Dogodna lokalizacja, dostęp dla osób niepełnosprawnych, jakość usług na najwyższym poziomie oraz korzystne ceny szybko zyskały uznanie wśród warszawian.
Dowodem naszej rzetelnej pracy i dobrego produktu było otrzymanie prestiżowej nagrody – godła "TERAZ POLSKA" i podpisanie umów min. z Kancelarią Sejmu, Biurem Rzecznika Praw Obywatelskich oraz innymi równie ważnymi instytucjami.

Pięćdziesiąt lat tradycji

Prowadzona działalność ma charakter usługowy, polegający na wykonywaniu okularów, naprawie uszkodzonych, sprzedaży okularów przeciwsłonecznych, przeprowadzaniu badania wzroku oraz kompleksowej porady optycznej. Oferta naszych Salonów jest bardzo szeroka i dostępna na stronie salonu. Posiadamy duży wybór opraw okularowych producentów krajowych i zagranicznych. Pracujemy tylko na sprawdzonych produktach, oferując to, co najlepsze dla wzroku.
W zeszłym roku obchodziliśmy 50-lecie otwarcia naszych Salonów.
Optyków, którzy mogą się pochwalić taką historią, jest kilku. Z całą pewnością doświadczenie zebrane przez długoletnie wykonywanie okularów wyróżnia nas na tle konkurencji.
W odróżnieniu od sieciowych "sklepów" optycznych posiadamy wspaniale wykwalifikowany personel, z którym współpracujemy od blisko 20 lat. Nasza kadra doskonale wie, że klient i jego potrzeby są najważniejsze. Trzeba więc zrobić wszystko, żeby wyszedł z salonu zadowolony i ponownie wrócił.

Nasza specjalność: okulary progresywne

Specjalizujemy się w okularach progresywnych i biurowych. Dzięki długoletniej współpracy z wiodącymi firmami optycznymi możemy zaoferować naszym klientom maksimum zadowolenia, pełną gwarancje adaptacji oraz najkorzystniejsze ceny.
Oprócz tego nasz personel przeszkoli naszych gości z zakresu używania okularów progresywnych. Również istotny jest fakt, że posiadamy w pełni skomputeryzowaną pracownię szlifierską. Dzięki temu stawiamy na jakość, terminowość oraz precyzję w każdym milimetrze. Umożliwia to także wykonanie okularów na poczekaniu
Od lat przeprowadzamy bezpłatne badanie wzroku przy zamówionych okularach. Chcemy wszystkich zapewnić, że w obecnych czasach pandemii przestrzegamy wszelkich procedur, więc jest ono bezpieczne. Najważniejszym celem, jaki przyświeca naszej działalności, jest pragnienie, aby ludzie noszący okulary wyglądali dobrze i czuli się dobrze.

Oprac. Krzysztof Olszewski

Artykuł powstał we współpracy z Salonem Optycznym Smolińscy.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(2)
gfd33
4 lata temu
Akurat.
Ciekawski
4 lata temu
A na wieszakach sama chińszczyzna od importerów?